Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Örgü Kazakları

Erkek çocukları için harika bir kazak modeli hazırladık. Şemalı, resimli anlatımlı çok güzel bir model. Yine örneğin yapılışını videoda bulabilirsiniz. Ve çocuklarınız için örgülerinizde kullanabilirsiniz. Yakada önde düğmeli çok şık duran bir model. Erkek örgü modelleri ve yapılışlarından sizlere daha önce 80 değişik erkek çocuk kazak modelleri yapılışı hazırlamıştık. İçinde çok güzel modellerden ulaşan örnekler vardı. Erkek çocuk kazak modelleri anlatımlı örgülerinizde saç örgüleri, burguları, baklava dilimlerini kullanabilirsiniz. Erkek çocuk kazak örgü modelleri ve yapılışları için pirinç örneğinden yepyeni bir model tarifi hazırlamıştık. Pirinçli baklava modeli. O modeli de birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Yapılışına önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Kolay bir örnek ile hazırlanmış çocuk örgü kazakları tarifine geçelim.

Kazak Örgü Modeli

Bej tonları ve gri tonları ile örülmüş aynı modelin nasıl durduğunu birazdan göreceğiz. Siz bu modelle hırka modelleri örebilirsiniz. Çocuk örgü kazakları yapabilirsiniz. Yaka için patlar örebilirsiniz. Yaka kısmını boşluk bırakıp daha sonra ilmek toplayarak lastik örgü modelleri uygulaması yaparak patları örüyoruz. Yine kol uçlarında, etek ucunda da 2 düz 2 ters lastik modeli uyguluyoruz. Örneğin hem şemasını hemde videolu anlatımını bulabilirsiniz. Hadi şimdi resimlerle kazağımızın adımlarını inceleyelim.

Çok güzel oldu. Örmek istediğiniz bedene göre ilmek sayılarını, kesmeleri, uzunluklarını ayarlayabilirsiniz. Şimdi kazağımızın son halini önden, arkadan görelim. Beğendiğiniz renklerle sizde örebilirsiniz. İşte çocuk örgü kazaklarının son hali.

Çocuk Örgü Kazakları 16

Çocuk Örgü Kazakları 21

Çocuk Örgü Kazakları 10

Çocuk Örgü Kazakları 6

Çocuk Örgü Kazakları

Çocuk Örgü Kazakları 3

Çocuk Örgü Kazakları 2

Çocuk Örgü Kazakları 15

 

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8332

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler