Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyizlik Anlatımlı Lif Modelleri

Lif modellerinden çeyizlere layık harika bir örnek daha. Baştan sona anlatımı videoda. Günlük kullanımlar için çeyizlik lif modelleri olarak örüp severek kullanacağınız örneklerden. Çeyizlik anlatımlı lif modelleri için simli ipler, normal ipler kullanabilirsiniz. Lif örneklerini biraz daha küçük yaparak 3 parça halinde örüp uzun lif modellerine, orta boyda 2 parça örerek kese lif modellerine örnek yapabiliriz. Puf çiçek kese liften örnek alabilir benzer şekilde keseye çevirebiliriz. İncili papatya uzun lif yapılışı birazdan yapılışını paylaşacağımız modelde uyarlanabilir. Çeyizlik farklı örnekler arıyorsanız incili gelin lifi yapılışı hoşunuza gidecek modeller arasında. Daha fazla lif yapımı örnekleri için önceki tarifleri inceleyebilirsiniz. Şimdi çeyizlik anlatımlı lif modelleri detaylarını izlemeye geçelim.

Çeyizlik Yuvarlak Lif Nasıl Örülür?

Krem rengi lif ipiyle kenarında gold simli ipiyle bordur geçilerek örülmüş incilerle süslenmiş çok hoş bir model. Dilerseniz incileri iptal edebilirsiniz. Son turda az sayıda olduğu için rahatsız etmeyecektir. İncili haliyle gösterişli olmuş. Çeyizlik anlatımlı lif modelleri her renkle örülebilecek bir örnek. Mesela sarı örüp kenar kısmına beyaz geçebilirsiniz. Mavi, pembe geçebilirsiniz.

Çeyizlik Anlatımlı Lif Modelleri

Siyah beyaz sevenler beyaz örüp kenar bordürü siyah yapabiliriz. Simli ipler seçebiliriz. Gelin biraz yakından inceleyelim yeni modelimizi.

Çeyizlik Anlatımlı Lif Modelleri 1

Çeyizlik Anlatımlı Lif Modelleri 2

Çeyizlik Anlatımlı Lif Modelleri 4

Lifimizi yakından inceledik. Şimdi nasıl örüldüğünü izleme zamanı. Hadi ipleri hazırlayıp video başına geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler