Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Büyükler İçin Yakadan Başlama Hırka Yapılışı

Yakadan başlama örgü modellerini genelde bebekler için çocuklar için ördük. Bugün ise büyükler için çok hoş el örgü hırka modellerinden bahsedeceğiz. Büyükler için yakadan başlama hırka yapılışı. Kalın iplerle ördüğümüz spor duran örgülerden. Kullanmayı çok sevdiğiniz kış boyu üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz şiş örgü hırka modellerinden olacak. Hırka modelleri için tüm detaylar yabancı örgü modelleri videosunda. Hırkayı örerken yaka düşüklüğü de yapıyoruz. Bebek örgülerinde çok kullandığımız bir teknik. Şimdi büyükler için ördüğümüz hırkada kullanıyoruz. Genç kızlarınız içinde örebilir kendiniz içinde örebilirsiniz. Küçük kızlarınız içinde örebilir çok güzel anne kız takımlar yapabilirsiniz.

Hırka için alize ip kullanıyoruz. Renk ve model muhteşem. Sizde sevdiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Mesela geçtiğimiz günlerde tığla ajurlu hırka yapılışı paylaşmıştık. Yine rengi de modeli de çok güzel olan örgülerden. Hırka yapımı anlatımlı ipte batik iplerde kullanabilirsiniz. Örgü ceket modelleri görünümde duran el emeği göz nuru örgü hırka yapılışı video anlatımlı tarife geçiyoruz.

Şişle Spor Hırka Nasıl Örülür?

Çok karmaşık hesaplara gerek duymadan kolayca her bedene göre öreceğimiz hırkalardan. Haraşo örneği ile birlikte düz örneği kullanıyoruz. Yakalarda lastik kullanıyoruz. Kol uçlarında ise bambaşka bir örnek kullanıyoruz. Tamamlandığında ise aşağıdaki gibi bir model çıkıyor.

Büyükler İçin Yakadan Başlama Hırka Yapılışı

Muhteşem değil mi. Eminim benim gibi sizde nasıl örüldüğünü merak ediyorsunuz. O halde hemen büyükler için yakadan başlama hırka yapılışı için hazırlanan videoyu izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler