Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boyunluklu Kolluk Nasıl Dikilir?

Dikiş modelleri ve örneklerinden işimize yarayacak kurtarıcı parçaların anlatımıyla devam ediyoruz. Sırada boyunluklu kolluk nasıl dikilir anlatan güzel bir video hazırladık. Beyaz penyelerden, siyah penyelerden ve diğer renklerden kolluk modelleri dikebilirsiniz. Özellikle tesettürlü bayanlar için oldukça kurtarıcı bir parça. Kısa kollu gömlekler, tunikler giydiğimizde kollarımızı ve boynumuzu kapatacak. Kıyafetimizi de rahatça giyebileceğiz. Boyunluklu kolluk nasıl dikilir aşamalarına geçmeden önce yine daha önce bahsettiğimiz kurtarıcı parçalardan bahsedelim.

Bu bölümde çeşitli dikiş projelerinden bahsedeceğiz. Etek astarına dantel nasıl dikilir daha önce bahsetmiştik. Astarınıza dantel dikerek tuniklerde, eteklerde, elbiselerde kullanabilirsiniz. Böylece hem boyunu uzatıp hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kol ucuna ve etek ucuna fisto nasıl dikilir daha önce bahsettiğimiz teknikler arasında. Kıyafetlerinizi dikerken şık bir görünüm kazandıracak tekniklerden. Hem yaka kapatacak hem de kıyafetlerin kollarını uzatacak. Eski gömlekten kurtarıcı parçalar nasıl dikilir paylaştığımız konular arasında. Mutlaka incelemeniz gereken içeriklerden. Daha fazla fikir için önceki içerikleri inceleyebilirsiniz. Şimdi boyunluklu kolluk nasıl dikilir öğrenmeye geçelim.

Boyunluklu Kolluk Dikimi

Yine işimize çok yarayacak bir projeyle devam ediyoruz. Tesettürde bazı kıyafetlerimizi giyerken açık kalan yerleri kapatacak kolluk yapılışı hazırladık. Hem boynu kapatıyor hem de kolları. V yakalı elbiseler tunikleri giymek artık daha kolay olacak. Kolları kısa gömleklerle kullanımı oldukça kolay.

Boyunluklu Kolluk Nasıl Dikilir?

Kolluğumuzu tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Hem şık hem de kullanışlı. Son olarak videoya geçelim boyunluklu kolluk nasıl dikilir öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler