Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Birbirinden Güzel Hiç Görülmemiş Hırka Modelleri

Örgülerimizde bize fikir verecek en güzel modellerden oluşan el örgü hırka modelleri galerisi hazırladık. Burada bulunan modellerin yapılışı yok. Hepsi ücretli satılıyor. Kaynakta bulunan linkten hepsine ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel hiç görülmemiş hırka modellerini incelemek bizlere müthiş bir ilham kaynağı olacak. Hepsi tığ işi örneklerle örülmüş ve farklı yerde farklı tasarımlarda gördüğümüz örneklerden. Hanım dilendi bey beğendi motifi başta geliyor. Etekle, elbiseyle, pantolonla her şekilde kombinleyebilirsiniz. Düz örülüp üzerine işleme yapılan örgü hırkalar, zikzak örgü modellerinden oluşan hırkalar… neler var neler. Ayrı ayrı birçok modelde kullandığımız ve hırka olarak örüldüğünde de muhteşem duran modeller var. Mesela kasnakta şal modeli yapmıştık. Hırkaya uyarlamayı hiç düşünmüşmüydünüz. Evet birazdan galeride göreceğiz ve ne kadar güzel durduğuna şahit olacağız.

Birbirinden Güzel Hiç Görülmemiş Hırka Modelleri 48

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz hırkalardan bahsedeceğiz. Motifli hırka modellerini örmeyi çok seviyoruz ve her mevsim kullanıyoruz. Motifli hırkaların başında renk renk motiflerle örülmüş örgü hırka yapılışı videolu anlatımlı model geliyor. Papatya motifli hırka modeli de çok hoşunuza gidecek tığ işi hırkalardan. Daha uçuk kaçık hırkalar örmek isterseniz Hope Macaulay hırka yapımına göz atabilirsiniz. Son olarak yeni modellere geçelim ve birbirinden güzel hiç görülmemiş hırka modellerine göz atalım.

En Güzel Örgü Hırka Modelleri

Tığ işi örgü modellerinin çeşit çeşit örneklerinin bir araya gelerek oluşturduğu birbirinden güzel hiç görülmemiş hırka modelleri galerisi hazırladık. Kaynak kısmından modellere ulaşabilirsiniz. Burada yapılışı yok. Her biri bildiğimiz örneklerden oluşuyor. Renk seçimleri, modeller muhteşem güzellikte. Hazırsanız hemen galeriyi inceleyelim.

Kaynak : https://www.honeybea.ca/knit-shop

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler