Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgü Battaniye Modelleri

En güzel battaniye modellerinden bir anlatım daha hazırladık. 3 farklı motifin birleşiminden oluşmuş harika bir model. Evde kalan ipleri değerlendirmek için harika bir proje. Pamuklu ipler ile çok güzel duracak bir battaniye. Bebe yünleri de kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesi olarak kullanabileceğiniz harika bir proje. Bebek örgü battaniye modelleri olarak birçok tarifimiz var. Bu modellerden renkli olanlar çok güzel oluyor. Şiş örgü ile tığ işi örgü ile hazırladığımız birçok örnek var. Renkli evler battaniye yapılışı şiş ile yaptığımız bir model. Örgü bebek battaniye modelleri ise etnik desenlerden oluşan tunus işi örgü modelleri üzerine kanaviçe etamin örnekleri ile yapılmış bir model. Birazdan paylaşacağımız modelde favori modeller arasında yerini alacak. Dilerseniz yavaş yavaş anlatıma geçelim.

En Güzel Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışları

Ana renk olarak krem rengi iplik kullanıyoruz. Ara renkleri, renkli kısımları istetediğiniz renklerde örebilirsiniz. Bebek örgü battaniye modelleri için ana renk olarak siyahı da kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Battaniyenin ölçülerini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Modeldeki boyutlar aşağıdaki gibidir. 1 motif 12 cm ebatlarında. Battaniye ise 99 x 99 cm. Kullanacağınız iplere göre farklılık gösterecektir.

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 11

Battaniyenin yapılışında tek bir motif de kullanabilirsiniz. 3 motifi harmanlayarak da. Şimdi motiflerimizin şemasını görelim.

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 9

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 13

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 12

Ve battaniyemizde kullanacağımız kenar oyası modelleri şemasını görelim.

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 10

Battaniyemizin şemalarını inceledik. Şimdi ise bittiğinde nasıl durduğunu görelim. Aynı modelin farklı 2 renk ile örülmüş örneklerini göreceğiz. Beğendiğiniz modelleri örebilirsiniz. İşte bebek örgü battaniye modellerinin bittiğinde duruşu.

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 15

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 14

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 8

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 7

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 6

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 3

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 1

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 16

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 5

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 2

Bebek Örgü Battaniye Modelleri

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8559/zhifa

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler