Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Battaniyeleri ve Yapılışları

Popcorn örgü modellerine şeker gibi bir örnek daha ekliyoruz. Bebek örgülerinde kullanacağınız tomurcuklu bir örnek. Sadece battaniye modellerinde değil yelek modellerinde, şapka modellerinde, boyunluk modellerinde de kullanabilirsiniz. Top top bir örgü. Bebek battaniyeleri ve yapılışı örneklerinde popcornları çok kullanıyoruz. Farklı yapılmış birçok teknikleri var. Çanta modellerinde, kırlent modellerinde, şal modellerinde de kullanıyoruz. Örgü lamba yapımında kullanıyoruz. Örgü etek modellerinde, lif modellerinde çokça kullanıyoruz. Popcorn kalp battaniye yapılışı bebek battaniyesinde ve yatak örtüsünde çok şık duruyor. Popcorn örgü hırka yapılışında da yine popcornun farklı bir çeşidini kullanıyoruz. Bonbon şekeri örgü tarifi de yine popcornlu, fıstıklı bir model. Şimdide yine birçok örgüde kullanacağınız popcornlu bir model var. Anlatım bizden dilediğiniz örgüde kullanmak sizden.

Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışı Video

Bebeklerimiz için el örgü battaniyeleri severek örüyoruz. Çünkü bebeklerimiz bizim için çok değerli. Heyecanla gelmelerini beklerken çeşitli hazırlıklar yapıyoruz. Bu hazırlıklar içinde de battaniye örmek ilk sırada geliyor. Bugünde sizlere bebeklerimize yapacağınız çok amaçlı bir model paylaşacağız. İsterseniz örneğimizi bebek yeleğinde de kullanabilirsiniz. Yada atkı modeli olarak da yapabilirsiniz. Bebek battaniyeleri ve yapılışları örgü örneğinde kullandığımız model çok amaçlı bir örnek. Dilediğiniz örgünüzde kullanabilirsiniz.

popcorn tomurcuk örgü bebek battaniyesi

Gerekli malzemeler bebe yünü ve 3 numara tığ. Malzemeleri hazırlamak sizden anlatımı paylaşmak bizden. Anlatımını paylaştığımız modelleri  sizler beğenip ördükçe çok mutlu oluyoruz. Şimdi anlatımlı videomuzu izleyelim keyifli örgüler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler