Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Battaniye Örgü Modelleri ve Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden yepyeni bir örnek. Bebek battaniyesi modellerinde, örgü kalemlik modellerinde, bebek hırka modellerinde, bebek yelek modellerinde ve daha birçok örgü modelinde kullanabileceğiniz bir örnek. Nasıl yapıldığını sizlere videolu olarak hazırladık. Aynı modelle örülmüş harika bir kalemlik modeli de hazırladık. Bu güzel model evde kalan ipleri değerlendirmek içinde iyi bir fikir. Örgü bebek battaniye modelleri ve yapılışı için 90 x 90 cm ebatlarında olacak şekilde zincir çekebilir ve üzerine trabzanları yaparak ve çiçekleri yaparak battaniyeyi tamamlayabilirsiniz. Tığ işi ile ördüğümüz bebek battaniyesini çok beğeneceksiniz. Kır çiçeklerini andıran süper bir model. Örgü saç bandı modelleri olarak da örülebilecek bir model. Daha fazla modelin yapılışına mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Hadi şimdi bebek battaniye örgü modelleri ve yapılışının detaylarına geçelim.

En Güzel Battaniye Örgü Modelleri

Bebek battaniyesi olarak ve daha birçok örgü modeli olarak kullanabileceğiniz çiçekli bir örnek yapılışı hazırladık. Bebek battaniye örgü modelleri ve yapılışı içinde ideal bir örnek. Dilerseniz bebek battaniyesinin alt kısmına astar da geçirebilirsiniz. Papatyalı kolay battaniyenin yapılışını videodan takip ederek örebilir ve dilediğiniz örgü modelinde kullanabilirsiniz.

Bebek Battaniye Örgü Modelleri ve Yapılışı

Örnekte çiçekleri istediğiniz düzende yerleştirebilirsiniz. Yakından yukarıdaki gibi görünüyor çiçeklerimiz. Şimdi aynı modelle örülmüş bir kalemliği görelim.

Bebek Battaniye Örgü Modelleri ve Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor. Şimdi de örneğimizin nasıl yapıldığını tüm detayları ile videolu olarak izleyelim. Ve dilediğimiz örgü modelinde kullanmaya başlayalım.

Kaynak : http://www.ahuyamacrochet.com/2015/04/margaritas-en-relieve-crochet.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler