Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bazlamadan Sarımsaklı Ekmek Nasıl Yapılır?

Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak. Hamur yoğurmak yok. Çok sevilen lezzetlerden olan sarımsaklı ekmek tarifi hazırlıyoruz. Üstelik yapması çok kolay. Çay demlenene kadar hazır olacak. Daha sonra afiyetle yiyeceksiniz. Habersiz misafiriniz geldiyse, pratik kahvaltılık tarifler hazırlamak istiyorsanız hemen bazlamadan sarımsaklı ekmek yapabilirsiniz. Tabi evde bazlama olması gerekiyor. Bazlama olmadan yapılamaz mı derseniz tabi ki yapılır. Bu kez bayat ekmeleri kullanabiliriz. Bayat ekmekten sarımsaklı ekmek de çok lezzetli olacak. Hem bu sayede bayat ekmekleri değerlendirmiş olacağız. Bayat ekmekle kahvaltılık tarifler hazırlamış olacağız. Bazlamadan sarımsaklı ekmek nasıl yapılır anlatıma geçmeden önce kahvaltıda yapabileceğimiz diğer tariflerden bahsedelim.

Bu paragrafta kahvaltılık tariflerden bahsedeceğiz. Pazar kahvaltıları bir başka oluyor. Tüm ev halkı evde oluyor. İşten, okuldan dolayı bir arada hafta için kahvaltı yapmak zor oluyor. Herkesin evde çıkış saati farklı olduğu için bir araya gelmek zor. Ama pazar günleri herkes evde olduğu için kahvaltı da birlikte yapılıyor. Tadı bir başka oluyor. Kahvaltılık tariflerden bahsedeceğiz demiştik. Kahvaltıların vazgeçilmezi simitler. Sokak simidi tarifini evde yapabilir afiyetle yiyebilirsiniz. Fırında bazlama pizza evde olan malzemelerle kolayca yapacağınız pratik pizza tariflerinden. Sağlıklı olsun, kızartma olmasın derseniz fırında patates çeşitleri favori lezzetiniz olacak. Yine favori tariflerimizden olacak bazlamadan pratik sarımsaklı ekmek nasıl yapılır öğrenmeye geçelim.

Bazlamadan Sarımsaklı Ekmek Nasıl Yapılır? 5

Bazlamadan Sarımsaklı Ekmek Nasıl Yapılır? 6

Bazlamadan Sarımsaklı Ekmek Yapılışı

Bazlamadan, bayat ekmeklerden yapacağımız çok lezzetli bir tarif. Hepsi evde bulunan malzemeler. Sarımsağı közleme derdi yok yada hamur yoğurma derdi yok. Bazlamadan sarımsaklı ekmek nasıl yapılır öğrendikten sonra kolayca yapacaksınız. Fırında sarımsaklı ekmek kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak.

Bazlamadan Sarımsaklı Ekmek Nasıl Yapılır?

Bazlamadan Sarımsaklı Ekmek Nasıl Yapılır? 1

Bazlamadan Sarımsaklı Ekmek Nasıl Yapılır? 2

Bazlamadan Sarımsaklı Ekmek Nasıl Yapılır? 3

Bazlamadan Sarımsaklı Ekmek Nasıl Yapılır? 4

Bazlamadan tariflerde sarımsaklı ekmek yapılışını hemen öğrenmeye geçiyoruz. Afiyet olsun.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler