Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Baklava Dilimi Yıldız Lif Yapılışı

Lif modellerinden güzel bir örnek ile devam ediyoruz. Bu güzel modeli bizlerle paylaştığı için Örgü Sevdasına teşekkür ediyoruz. Güzel modelleri ve açık anlaşılır anlatımı ile baklava dilimi yıldız lif yapılışını bizlerle paylaştı. Ve en güzel modellerini bizlerle paylaşmaya devam edecek. Lif örneklerinden kendi tasarımı olan çiçekli sepet lif yapılışı kendisine ait.  Fiyonklu uzun lif yapımı da yine tasarım bir model. Daha fazla lif modelleri anlatımları için sitemize bekleriz. Bu tarz yıldız lif modellerinin çeşitli versiyonlarını görmüş olabilirsiniz. Fıstıklı, çiçekli, örümcekli birçok modeli görebilirsiniz. Lif modellerinde çeşitler o kadar çok çoğaldı ve o kadar güzel renkler, desenler ortaya çıktı ki her biri harika. Ve en güzel lif modellerini videolu anlatımları ile paylaşmaya çalışıyoruz. Ve paylaşırken anlatımın güzel olmasına , anlaşılır olmasına, örneklerin şık olduğu kadar kullanışlı olmasına da dikkat ediyoruz. Baklava dilimi yıldız lif yapılışı şık ve kullanışlı.

Baklava Dilimi Yıldız Lif Yapılışı 1

Dilimli Yıldız Lif Nasıl Yapılır?

Baklava dilimi yıldız lif yapılışı renk seçimi ile harika olmuş. Sizde birbiri ile uyumlu renkleri tercih ederek örebilirsiniz. Yine güzel bir lif modelini sizlerle buluşturacak bu yazımız da. Elinizde ki kalan ipler için çok güzel bir model olduğunu düşündüğümüz dilimli yıldız lif modelinin yapımını paylaşıyoruz.Dilim dilim örülüp birleştirme yaparak yıldız şekli vereceğimiz modelimizi dilerseniz her dilimi farklı renk yaparak rengarenk bir lif elde edebilirsiniz. Dört renk lif ipi kullanarak yapılan modelimize zincir çekip bir tane fıstık yaparak başlıyoruz. Her sırada arttırma yaparak üç fıstığa kadar arttırma yapıyoruz daha sonra dördüncü sırada yeşil yapraklarımızı yapıyoruz. Bir sonra ki sıraya çiçeğimizi yapıp eksiltme işlemi ile dilimimizi bitiriyoruz. Üç sıra dışa yarım olarak örerek birleştirip kenar oyası ile modelimizi bitiriyoruz.

Baklava Dilimi Yıldız Lif Yapılışı

Dilerseniz şimdi videomuza geçelim ve baştan sona ayrıntılı bir şekilde baklava dilimi yıldız lifin nasıl yapıldığını görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
One thought on “Baklava Dilimi Yıldız Lif Yapılışı”
  1. Mirian dedi ki:

    excelenteeeee, me encanto

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler