Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Atkı Modelleri

Sizlere fikir verecek birbirinden güzel atkı modelleri hazırladık. Şiş örgü modelleri ile yapılmış modeller. Boyunluk modellerinin, atkı modellerinin ölçülerini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. İsterseniz ince uzun, isterseniz geniş dar. Atkı örgü modelleri kışın en çok kullandığımız aksesuarlardan. Bunu sık sık dile getiriyoruz. Boyunluk ve atkı kullanmayı sevenler için en yeni, görülmemiş modelleri tariflerini hazırlıyoruz. Mesela geçtiğimiz günlerde hazırladığımız örgü atkı daha önce başka bir yerde görmediğiniz bir model. Şiş örgü popcorn bebek battaniyesi yapılışı ile de çok güzel atkı modelleri, boyunluk modelleri örülüyor. Gri renkle örülmüş bir örneğini görmüştüm. Çok şık durmuş. Farklı modellerde beğendiğiniz şiş örgü örneklerini sizde atkılarınızda kullanabilirsiniz.

Atkı Örnekleri

20 den fazla model hazırladık. Şiş ile atkı modelleri. Tarifleri yok. Dilediğiniz iple, dilediğiniz ilmek sayısı ile başlayarak istediğiniz uzunlukta örebilirsiniz. Birkaç boyunluk modellerininiz, atkı modellerinizin olması lüks değil ihtiyaçtır. Hele birde kendiniz örüyorsanız. Mağazalarda gördüğünüz pahalı atkıları örnek alarak evde kendiniz daha ucuza örebilirsiniz. Soğuk havalarda ve rüzgarlı bir bahar gününde bazen atkısız, şalsız durmak zordur. Sağlığımızı korumak ve rahat hissetmek için atkı modellerine ihtiyacımız vardır. Bundan dolayı sizlere öreceğiniz örgülerde fikir verecek çalışmalar hazırladık.

Haraşo örgü modelleri, düz örgüler, pirinç örgü modelleri, saç örgü modelleri gibi örnekler kullanarak atkılar örebilirsiniz. Kırmızı, sarı, yeşil, gri hangi rengi isterseniz onunla örebilirsiniz. Düğmeleri, fermuarları aksesuar olarak, süslemek için kullanabilirsiniz.

Kaynak : http://knittingblog.net/vyazanyj-sharf-spicami/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler