Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anneler Günü Fikirleri

Ne yaparsak yapalım annelerimizin hakkını ödeyemeyiz. İnsan anne olunca anneliğin ne demek olduğunu daha iyi anlıyor. Annelik çok kutsal. Kayıtsız şartsız, karşılıksız sevileri var. Bitmeyen sevgileri var. Sonsuz. Anneler günü bitmez. Tek güne sığdırılamaz. Ama bir gün gün bile olsa onlara sevgimizi göstermek için hediyeler hazırlayabiliriz. Anneler günü fikirleri hazırladık. Okul öncesi çocukların keyifle yapacakları mutlulukla annelerine verecekleri bir hediye olacak. Kendi elleri ile hazırladıkları hediyeyi vermek daha mutluluk verici olacak çocuklar için. Anneler günü için evde el yapımı hediyeler içinde çok güzel etkinlikler var. Okul öncesi anneler günü etkinlik etkinlik örnekleri çalışmalarında 2 güzel projenin yapılışını hazırladık. Daha sonra neler yapabiliriz, nasıl hediyeler hazırlayabiliriz galeri hazırladık. Fikirleri inceleyelim.

Anneler Günü için Fikirler

El izleri, ayak izleri, el yapımı çiçekler, karton çiçekler ile yapılmış daha sayamadığımız birçok çalışma var. Kartondan harf süsleme ile güzel çalışmalar, hediyeler yapabilirsiniz. Anneler günü etkinlik okul öncesi çocukların heyecanla hazırladıkları çalışmalardan. Renkli kartonlarla çiçekler, çiçek buketleri yapabilirsiniz. Şimdi güzel bir buket yapılışını resimlerle inceleyelim.

Anneler Günü Fikirleri 17

Anneler Günü Fikirleri 15

Anneler Günü Fikirleri 12

Anneler Günü Fikirleri 13

Anneler Günü Fikirleri 16

Anneler Günü Fikirleri 14

Anneler Günü Fikirleri 18

Anneler Günü Fikirleri 19

Anneler Günü Fikirleri 20

Yine renkli kartonlarla ve tuvalet kağıdı rulosu ile kendi el izimizle hazırladığımız kalp ağacı yapıyoruz.

Anneler Günü Fikirleri 24

Anneler Günü Fikirleri 10

Anneler Günü Fikirleri 7

Anneler Günü Fikirleri 5

Anneler Günü Fikirleri 6

Anneler Günü Fikirleri 1

Şimdi parmak boyalarla, çeşitli eşyalarla yapılmış çok güzel hediyelik fikirler var. Anneler günü fikirleri okullarda sınıf içi etkinlikler olarak da yapılabilir. Şimdi hazırladığımız galeriyi inceleyelim. Çok beğeneceğiniz annelerimizi çok mutlu edecek hediye fikirleri var. Kartlar hazırlayıp içine kendi el yazınızla çok güzel notlar yazabilirsiniz.

Videolarla birkaç çalışma yapılışı izleyelim. Süper anne kartı hazırlayabiliriz. Hemen nasıl hazırlayacağımızı videodan izleyelim.

Çok güzel kartlar hazırlayabiliriz. Çocuklarımız bayılacaklar bu çalışmalara.

Kaynak : https://www.ourkidthings.com/handprint-heart-tree/

www.ourkidthings.com/mothers-day-fingerprint-flower-bouquet/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler