Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anneler Günü için Evde El Yapımı Hediyeler

Sitemizde sizlere birçok içerik paylaştık. Bugün de anneler günü için evde yapılabilecek hediyeler ve el yapımı hediyeler ile ilgili olan içeriklerimizden birkaçını bir araya getirip sizlere kolaylık sunmak istedik. Her ne kadar bizler için her gün anneler günü olsa da, yine de özel anlam yüklenmiş günlerde insan bir farklılık istiyor. İnsan annesine hangi hediyeyi alırsa alsın, annesinin reddedebileceğini düşünmüyorum. Fakat kendi ellerimizle yaptığımız hediyeler ise daha bir anlamlı oluyor. Değeri kat be kat artıyor. Karşınızdaki kişiyi ne kadar çok önemsediğinizi açık bir şekilde belirtiyor. Şimdi size aktaracağım anneler günü için el yapımı hediyeler ve yapılışları kolay olacaktır. Birkaç malzeme ile evde rahatlıkla yapabileceksiniz. Lütfen hediyelerin detayı için resimlere tıklayınız.

Anneler Günü için El Yapımı Hediyeler

Keçeden Kalpli Çiçek Demeti Yapımı

Adım adım anlatımlı keçe kalpli çiçek demeti ile sevginizi gösterin. Kalbim sende demenin en güzel yolu el yapımı hediyeler.

 

Örgü Cüzdan veya Poşetlik Yapımı

Örgü örmeyi biliyorsanız kısa sürede örebileceğiniz güzel bir hediye olacaktır. Anneler günü için örgü hediyeler günümüzün vazgeçilmezi arasında yer almakta.

Dilerseniz örgü cüzdan için bu modeli de inceleyebilirsiniz. Hangisi hoşunuza giderse onu örebilirsiniz. Oldukça güzel bir hediye olacaktır.

 

Her ne kadar poşetlik de olsa, sevimli bir hediye olacağı kanaatindeyim. Sürekli market alışverişleri sonrası oldukça anneler günü için faydalı hediye diyebiliriz.

 

Cam Kavanoz Hediye Fikirleri

Cam kavanoz ile anneler günü için harika hediyeler oluşturabilirsiniz. Sitemizde yer alan cam kavanoz fikirleri için resme tıklayınız.

 

Anneye Özel Sabun Yapımı

Anneler günü için el yapımı bir hediye daha sabuna peçete dekupaj uygulayarak sabun üzerine harika resimler aktarın. İsterseniz canım annem gibi yazı da aktarabilirsiniz. Birlikte çekildiğiniz fotoğraf da son derece anlamlı olacaktır.

 

Hediye Takı Kutusu Yapımı

En şık hediyelerden birisi olacağı kesin. Üstelik sadece takı kutusu değil birçok amaçla kullanılabilir, tesbih kutusu olabilir veya bu tarz şeyler olabilir. Oldukça zarif ve yapması kolay bir hediye.

 

Dekoratif Asma Işık Yapımı

Harika bir ışık yapmaya ne dersiniz. Üstelik kolay bir yöntemle. Kenevir ipi kullanarak anneler günü için asma ışık yapımı oldukça şık ve farklı bir hediye olacaktır.

 

Quilling ile Kalp Eşsiz Kutu Yapımı

Quilling harika hediyeler arasında. Oldukça zarif bir görünümü var. Üstelik kalp olunca iyi bir hediye seçimi olabilir.

 

Umarım bu hediye seçimlerini sizlerde beğenirsiniz. Hatta dilerseniz diğer hediye fikirleri için arama sayfamızı kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler