Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anlatımlı Kışlık Örgü Elbise Modelleri

Çok şık. Çok beğeneceksiniz. Motifli örgü modellerini seviyorsanız hemen bu modelden kendinize bir tane örmek isteyeceksiniz. Yetmeyecek kızınıza öreceksiniz. Oda yetmeyecek sevdikleriniz bayılacak ve onlara da öreceksiniz. Tam motif ve yarım motiften oluşan bir elbise. Yelek modellerinde de kullanabilirsiniz. Daha önce bu örneği örgü elbise modellerinde sizlere fikir amaçlı hazırladığımız galeride sunmuştuk. Hazırladığımız galeri içinde birçok örgü elbise var. Yapılışı yok ama çalışmalarınızda , örgülerinizde fikir verecek. Tığ işi örgü modelleri olarak yapılmış  bir örnek. Bu motif bir çeşit hanım dilendi bey beğendi motif çeşitlerinden hanım dilendi bey beğendi oval motif yapımına benziyor. Kışlık örgü modelleri olarak, mevsimlik örgü modelleri olarak kullanabilirsiniz. Anlatımlı kışlık örgü elbise modelleri yapılışını sizlere şemalı olarak vereceğiz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için battaniye modellerinde de kullanabilirsiniz.

Örgü Bayan Elbiseleri

Anlatımlı kışlık örgü elbise modelleri , mevsimlik örgü modelleri olarak kullanabilirsiniz. Mevsime uygun olarak ipler tercih edip yaz kış bu şık elbiseyi giyebilirsiniz. Önce şemalar ile başlayalım.

Anlatımlı Kışlık Örgü Elbise Modelleri 2

Anlatımlı Kışlık Örgü Elbise Modelleri 3

Anlatımlı Kışlık Örgü Elbise Modelleri 4

Elbise tam ve yarım motiften oluşuyor. En altta bulunan şemada motifleri nasıl yerleştireceğinizi görebilirsiniz. Şemada kullanılan semboller ortak dil gibi. Birçok yerde aynı.

Anlatımlı Kışlık Örgü Elbise Modelleri 6

Motifin nasıl yapıldığını şemalı olarak gördüğümüze göre şimdi örüldüğünde nasıl duruyor ona bakalım.

Anlatımlı Kışlık Örgü Elbise Modelleri 5

Anlatımlı Kışlık Örgü Elbise Modelleri 1

Anlatımlı Kışlık Örgü Elbise Modelleri

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler