Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Cinnamoroll Yapımı

Amigurumi modellerine çok sevimli bir karakterin yapılışını ekliyoruz. Amigurumi tavşan yapımı hazırladık. Amigurumi cinnamoroll yapımı. Beyaz iple örülmüş mavi gözleri olan sevimli bir tavşan. Örgü anahtarlık modelleri, çanta süsü olarak kullanacağımız modellerden. Anahtarlık olarak örüp hediyelik fikirler olarak arkadaşlarımıza verebiliriz. Küçük amigurumi modellerinden olduğu için örgü broş modelleri, süslemeler hatta örgü kolye modelleri olarak bile kullanılabilir.

Amigurumilerde tavşanlar en çok örülen oyuncaklardan sanırım. Çok sevimli oldukları için erkek bebeklere de kız bebeklere de amigurumi tavşan modelleri örülüyor. Mesela 2si bir arada tavşana dönüşen havuç çok hoşunuza gidecek modellerden. Hem tavşan oluyor hem havuç. Amigurumi zebra yapımı da küçük ve sevimli amigurumilerden. Amigurumilerden çocuklarınıza toka da örebilirsiniz. Örneğin amigurumi ördek toka yapılışı beğeneceğiniz ilginiz çekecek 3 boyutlu modellerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi amigurimi cinnamoroll yapımını öğrenelim.

Amigurumi Cinnamoroll Nasıl Örülür?

Beyaz iplerinizi hazırlayın. Sizlere çok güzel bir tarifle geldik. Yabancı tariflerden fakat amigurumi biliyorsanız takip ederek kolayca örebilirsiniz. Beyaz pamuklu ipler mavi düğme veya emniyetli gözlerle amigurumiyi tamamlayabilirsiniz.

Amigurumi Cinnamorol Yapımı

Son olarak videoya geçiyoruz. Baştan sona anlatımıyla amigurumi cinnamoroll yapımını öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler