Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Ördek Toka Yapılışı

Amigurumi modellerine yepyeni bir tarif ekliyoruz. Sırada çok sevimli örgü toka yapılışı hazırladık. Sevdiğiniz mini amigurumi oyuncak modellerini sizde örnekteki gibi tokaya çevirebilirsiniz. Yapraktan şemsiyesi ile dinlenen güzel bir ördeği tokaya çeviriyoruz. Az sonra paylaşacağımız amigurumi ördek toka yapılışından ilham alarak yepyeni tasarımlar oluşturabiliriz. Öncesinde daha önce ördüğümüz tokalardan bahsedelim. Çok severek beğenerek ördüğümüz örgü çiçek modelleri ve yapılışlarını tokaya, saç bantlarına çevirerek tokalar örebilirsiniz. Makrome toka modelleri ve yapılışı ilginizi çekecek çok beğeneceğiniz modeller yer alıyor. Örgü toka modelleri taç ve toka yapılışının bir arada olduğu içeriklerden. Şimdi ördüğümüz tokaları bir yerde toplamak lazım. Düzenlemek lazım. Derlemek toplamak bir arada bulundurmak ise tüm tokalarımıza kolayca ulaşabileceğimiz organizerlerle olur. En güzelinin yapılışına ise kız çocukları için toka çantası nasıl yapılır inceleyip dikmeye başlayabilirsiniz. Amigurumi ördek toka yapılışı için anlatıma geçiyoruz. Sevimli tokanın detaylarını öğreniyoruz.

Amigurumi Ördek Toka Nasıl Örülür?

Göl kenarında yaprak altında dinlenen sevimli bir ördek. İlk baktığımızda gördüğümüz görüntü çok güzel duruyor. Bu sevimli görüntüyü amigurumi toka yapımına çeviriyoruz. Amigurumi ördek toka yapılışı çok beğeneceğimiz çocukların da bayılacağı modellerden. Sizden hello kittyli, tavşanlı, ayıcıklı tokalar da isteyecekler.

Amigurumi Ördek Toka Yapılışı

Amigurumi Ördek Toka Yapılışı 1

Amigurumi Ördek Toka Yapılışı 2

Amigurumi Ördek Toka Yapılışı 3

Amigurumi Ördek Toka Yapılışı 4

Çok güzel görünüyor tokalarımız. Hazır mısınız? Hemen yapılışını öğrenelim. Bakalım amigurumi ördek toka yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler