Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Oyuncak Bebek Elbiseleri Yapımı

Amigurumi oyuncak bebekler için, çocuklarınızın barbie bebekleri için elbise örüyoruz. Oyuncak bebek elbiseleri yapımı için güzel görseller hazırladık. Elbisenin sayıları yok ama örmek istediğiniz bebeğin üzerine ölçü alarak yapabilirsiniz. Örgü oyuncak bebekler için, bez bebekler için, barbie bebekler için örebileceğiniz farklı örgü elbise modelleri de var. Amirgurumi bebek elbisesi yapımı sık iğnelerden oluşan bir model. Bebeklerinize göre sayıları ayarlayarak yapabilirsiniz. Amigurumi bebek elbisesi yapılışı için tarz kıyafetler hazırlayabilirsiniz. Karpuz kız, çilek kız gibi konseptte bebek elbiseleri örebilirsiniz. Beğendiği bir kahramanın elbiselerini klasik bir modelden uyarlayarak örebilirsiniz. Örgü oyuncak niloyanın elbisesinde olduğu gibi. Ben kızıma niloya örerken ücretsiz tariften bir bebek örüp uyarlamıştım. Sizde çocuklarınızın sevdiği kahramanları örerken ücretsiz amigurumi tariflerinden uyarlayabilirsiniz.

Örgü Oyuncak Bebek Elbisesi Yapılışı

Birazdan fotoğraflarla paylaşacağımız oyuncak bebek elbiseleri yapılışı gece elbisesi modelinde. Simli bir ip ile örüyoruz. İsterseniz birçok farklı renkte aynı elbiseyi örebilirsiniz. Elbisenin sayıları yok. Zincir çekerek başlıyoruz. Bebeğin boyuna göre, elbisenin uzunluğuna göre zincir çekip üst kısmı sık iğne ile alt kısmı ise 1 sıra kafes 1 sıra trabzan ile örüyoruz. Arka kısmı inci düğmeli güzel bir elbise.

Şimdi elbisenin aşamalarını görelim.

Oyuncak Bebek Elbiseleri Yapımı 3

Oyuncak Bebek Elbiseleri Yapımı 4

Oyuncak Bebek Elbiseleri Yapımı

Güzel bir gece elbisesi ördük bebeklerimiz için. Sizde yaptığınız el emeği bebeklerinize örebilirsiniz. Çocuklarınızın oyuncak bebeklerine örebilirsiniz.

Oyuncak Bebek Elbiseleri Yapımı 5

Oyuncak Bebek Elbiseleri Yapımı 1

Oyuncak Bebek Elbiseleri Yapımı 2

Kaynak : https://pontopreso1.blogspot.com/2018/03/modelando-para-barbie-festa.html

Benzer İçerikler
3 thoughts on “Oyuncak Bebek Elbiseleri Yapımı”
 1. Elizabeth Gomez dedi ki:

  GRACIAS POR PRESENTAR SUS ACTIVIDADES EN AMNUALIDADES A MI ME ENCATAN TODAS LAS COSTURAS Y LAS ARTS QUE ME PRESENTAN ME GUSTARIA ME PRESENTARA COMO HACER PASO A PASO UNA LEVE INSTRUCCION GRACIAS

 2. Jo dedi ki:

  Where is the crochet pattern for this dress?

  1. Melek dedi ki:

   You can find the original recipe from the source section.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler