Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Charmander Yapılışı

Pokemon kahramanlarını örmeye devam ediyoruz. Sırada amigurumi charmander yapılışı var. Geçtiğimiz günlerde amigurumi ücretsiz tariflerimiz arasına pokemon tariflerini eklemiştik. Amigurumi pikachu yapımı Türkçe ilk eklediğimiz tariflerdendi. Daha sonra amigurumi balbazar yapılışını ekledik. Şimdi ise yine çok sevilen kahramanlardan olan charmanderı ekliyoruz. Amigurumi charmander yapılışı videolu olarak hazırladığımız örneklerden. Amigurumi tariflerinde ilk defa başlayacaksanız video yabancı örgü modellerinden olduğu için biraz zor olabilir. Türkçe tariflerden, kolay tariflerden başlayabilirsiniz. Daha sonra daha zor modellere geçebilirsiniz. İlk kez örenler daha kolay modellerden başlayabilirler.

Amigurumi Charmander Nasıl Örülür?

Amigurumi charmender yapılışı için göz olarak ise örgü gözler yapabilirsiniz. Yün keçelerden gözler yapabilirsiniz. Emniyetli gözler kullanabilirsiniz. İplik olarak turuncu ipler ve krem rengi ipler kullanıyoruz. Ayrıcı içine doldurmak için boncuk elyaf kullanacağız. İpimize uygun tığ, dikmek için iğne gerekli olacak. Tabi örgüde tur belirleyici olarak işaretleyici kullanacağız. Çatal iğneyi işaretleyici olarak kullanabilirsiniz.

Amigurumi Charmander Yapılışı

Çok sevimli görünüyor değil mi. Diğer pokemon kahramanlarını da örerek seriyi tamamlayabilirsiniz. Seri ile çok güzel süsler, çalışmalar hazırlayabilirsiniz. Gelin birlikte amigurumi charmander yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler