Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

45 Değişik Örgü Bulaşık Bezleri ve Lif Modelleri

Yurt dışında bulaşık bezleri de bizim lif modelleri gibi örgü ile yapıyorlar. Siz örgü bulaşık bezleri kullanıdınız mı hiç bilmiyorum fakat ben kullanmamıştım. Fakat çeyizlik için güzel olabilir gibi duruyor. Çok fazla liften farkı yok. Bazı örneklerin içerisinde bulaşık süngeri bulunmakta. Hattta takım olarak da örülmüş modeller de mevcut. Sizde artık beğeninize göre dilediğinizden seçip örebilirsiniz.

Örgüye yeni başlayanlar için de kolay bir el işi olacaktır. Eğer yine de zorlanan arkadaşlarımız olursa buradan en kolay lif modelleri içerisinden seviyelerine göre dilediklerini seçebilirler. Benden bir öneri isterseniz anlatımlı lahana lif modeli resimli olarak güzel aktarılmıştır. Video ile aktarılmış anlatım isteyen arkadaşlarımızda videolu lif modeli yıldız lifi deneyebilirler.

Resimli Örgü Bulaşık Bezleri ve Lif Örnekleri

Aşağıdaki galeride güzel örnekler mevcut. Sizlerde dilerseniz sitemize üye olarak kendi yaptıklarınızı gönderebilirsiniz ve hatta bunlardan satış yaparak gelir elde edebilirsiniz. Benim bu bulduklarımın hepsi satılık örgü örnekleri fakat alabilmeniz için etsy den araştırmanız gerekmektedir.

Kaynak: etsy.com

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler