Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Tabure Kılıfı

Örgü tabure kılıfı modellerinden sizlere daha önce paylaşımlarda bulunmuştuk. Güzel bir motifin yapılışını bulduk ve sizlerle paylaşmak istedik. 1 yazı içinde tam 3 farklı modelin yapılış şemasını bulacaksınız. Ben gelincikli modeli çok sevdim. Birçok renk kombinasyonları ile örgü çiçek modelleri yapılışı tabura kılıfı örülebilir. Örgü çiçekli tabure kılıfı nasıl yapılır şemasını yazımız içinde bulacaksınız. Biraz tığ işi örgü biliyorsanız bu tabure kılıflarını örebilirsiniz. Yuvarlak tabura kılıfı olarak hazırladık. Örgü minder modelleri, örgü puf modelleri olarak da yapabilirsiniz. Sandalye üzerine minder veya paspas olarak da kullanabilirsiniz. Örgü tabura kılıfı yapılışı için evde kalan ipleri değerlendirmek için örebilirsiniz. Videolu, tığ işi örgü tabure kılıfı yapımı örneklerine önceki tariflerden daha farklı modellere de ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni modellerin yapılışını anlatmaya çalışalım.

Örgü Tabure Kılıfı Nasıl Yapılır?

Tabure giydirmece modelleri 3 farklı örnek. Çiçekli modeller. Ayçiçekli, kır çiçekli ve gelincikli modeller. Bu şemalar üzerine farklı örgü çiçekler uygulaması da yapabilirsiniz. Yuvarlak tabure kılıfı olarak hazırladık ama sizler kırlent modelleri olarak da yapabilirsiniz. Pamuklu ipler, akrilik ipler kullanabilirsiniz. Hemen 1. modelin yapılışı ile başlayalım.

Ayçiçeği tabura kılıfının şeması ile anlatımlara başlayalım. Şemada uzun çizgiler trabzan, x ler sık iğne, daireler ise zincir anlamına geliyor.

Yuvarlak Tabure Kılıfı 1

Yuvarlak Tabure Kılıfı

Ayçiçekten sonra gelincik modeline geçelim.

Yuvarlak Tabure Kılıfı 4

Yuvarlak Tabure Kılıfı 5

Yuvarlak Tabure Kılıfı 3

Yuvarlak Tabure Kılıfı 2

Ve sıra geldi son model olan kır çiçekleri tabure kılıfının yapılışına.

Yuvarlak Tabure Kılıfı 9

Yuvarlak Tabure Kılıfı 10

Yuvarlak Tabure Kılıfı 6

Yuvarlak Tabure Kılıfı 7

Yuvarlak Tabure Kılıfı 8

Dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz 3 farklı tabura kılıfının yapılışını gördük. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/sidushki-dlya-stula-s-podsolnuhami-makami-i-gerberami/

Benzer İçerikler
One thought on “Yuvarlak Tabure Kılıfı”
  1. MIRIAN SUBIRATS dedi ki:

    ME ENCANTOOOOOO

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler