Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Kolay Lif Yapılışı

Lif modellerinden kenarı ponponlu yepyeni bir örnek yapılışı hazırladık. Yeni kolay lif yapılışı. Sevdiğiniz renklerle öreceğiniz oldukça kolay bir model. Hatta farklı kalın iplerle örgü paspas modelleri olarak örebiliriz. Yada koton iplerle örgü amerikan servis olarak yapabiliriz. Birkaç tur örüp örgü bardak altlığı olarak da kullanacağımız örneklerden. Lif modellerinden sizleri yeni örneklerle buluşturmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız yeni yuvarlak lif modeli çok hoş çok sevilen örnekler arasında yerini aldı. İncili gelin lifi yapılışı da yine çok beğeneceğimiz örnekler arasında. Çeyizlik lif modelleri arayanlar için biçilmiş kaftan. Daha anlatımlı çok lifimiz var. Bebekli lif modelleri, ayıcıklı lif modelleri, kilim desenli lif modelleri, çilek lif modelleri gibi birçok örneğin anlatımına ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni kolay lif yapılışını öğrenme vakti.

Yeni Kolay Lif Nasıl Örülür?

Yeni kolay lif yapılışı elimizde olan parça ipleri değerlendirmenin en güzel örneklerinden biri. Bu tarz renkli örgülerde parça ipleri değerlendirmek daha kolay. Mandala örgü modellerin de mandala liflerde artık ipleri kolayca kullanabiliriz.

Yeni Kolay Lif Yapılışı

Yeni model lifimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel çok şık. Kenarlarındaki ponponları ayrı bir hava katmış. Sizde farklı ördüğünüz liflerde ponponlu kenar oyalarını kullanabilirsiniz. Eminim birçok life çok yakışacaktır. Hatta bebek battaniyesi kenarı tığlamada da kullanabiliriz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler