Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Modelleri

İğne oyası modellerinden mavi beyaz çok güzel bir örnek. Çiçekli zarif bir model. Tarifi videolu. Yeni iğne modellerinin mutfak havlularında, yazma kenarlarında kullanabilirsiniz. Çıtı pıtı duran güzel bir model. İğne oyası modellerinin en güzel örnekleri ile anlatımlarımıza devam ediyoruz. Yine çok zarif bir oyanın yapılışını hazırladık. Dilediğiniz renklerde yazmalarınıza veya havlularınıza yapabilirsiniz. Havlu iğne oyası modellerini uygun olan modelleri yazmalara iğne oyası yazma modellerinin uygun olan örneklerini de havlulara uygulayabilirsiniz. İğne oyası namaz başörtülerine bazı havlu kenarı modelleri de uygulanıyor. Sizde öyle yapabilirsiniz. Namaz başörtüsü iğne oyasını havlu ve yazmalarda kullanabilirsiniz. Bunun gibi daha çok oya var. Tarifleri videolu anlatımlı. Birazdan paylaşacağımız model küçük çıtı pıtı olduğu için yazma ve mutfak havlularında çok güzel duracak bir örnek.

Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yeni iğne modellerinde çiçekli bir örnek kullanıyoruz. Detaylı anlatımı ile marifetli ellere teşekkür ediyoruz. Bu güzel oya her renkte yazmaya çok yakışacak bir örnek. Çeyizlerde ve günlük kullanımlarda zarif duran bir model. Çeyizlerde iğne oyalarından vazgeçemiyoruz. Mutlaka yapıyoruz. Her çeşidinden. Bu oyayı da gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Yeni İğne Modelleri 1

Oyanın ara motifi olarak farklı modelleri de kullanabilirsiniz. Fıstıklarla birbirini tamamlayan bir oya. Çok zarif duruyor değil mi. Nasıl yapıldığını merak ediyor musunuz. Evet dediğinizi duyar gibiyim. Sözü daha fazla uzatmadan yeni iğne modellerinin tarifine geçelim. İyi seyirler.

Yeni İğne Modelleri

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler