Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yemek Tarifleri İftar

Yemek tariflerinde bugün ramazan yemek tarifleri hazırladık. Sadece ramazanda değil her zaman yapabileceğimiz en güzel lezzetlerden bir menü hazırladık. Çorbasından tatlısına çok lezzetli pratik tarifler hazırladık. Ev halkına veya misafirlerinize en güzel iftar yemek menüsü hazırlayabilirsiniz. Ramazanda sık yapılan tatlı tariflerinin başında güllaç geliyor. Akşama hemen güllaç tarifi hazırlayabilirsiniz. Yine yemeklerin yanına kendi pidelerinizi yapabilirsiniz. En güzel ramazan pidesi tarifi sizin yaptığınız ramazan pidesi. İftara yemek tariflerinden önce çorba, pilav, ana yemek, salata, ev yapımı meyve suları, en lezzetli tatlı tariflerini hazırlayabilirsiniz. Mesela sütlü tatlı tarifleri, şerbetli tatlı tariflerini yapabilirsiniz. Tatlı tariflerinden en lezzetli pratik tatlı olarak gül tatlısı nasıl yapılır öğrenelim.

Orucumuzu ilk evvela hurma ve 1 bardak su ile açarak başlayabiliriz. Sonra biraz bekleyip mideyi çok fazla yormadan, tıka basa doldurmadan çorba ile devam edip diğer yemeklerimizi yemeye devam edebiliriz. İftara ne yapsam lezzetli ve kolay olsun, yiyenler bayılsın dediğimiz yemek tariflerine, akşam yemeği menüsünü izleyelim.

İftar İçin Yemek Tarifleri

İftar için yemek tarifleri hazırladık. Sıradan akşam yemeği menüsü yada misafirlik akşam yemeği menüleri olarak da yapabilirsiniz. Yayla çorbası, tarhana çorbası, pilav çeşitleri, et yemekleri, pratik yemekler, tencere yemeklerinden oluşan çok güzel lezzetler hazırlayabiliriz.

Yemek Tarifleri İftar

Çok lezzetli görünüyor değil mi. Hadi şimdi bu yemeklerin nasıl yapıldığını öğrenelim. Afiyet olsun.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler