Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazlık Dantel Şapka Modelleri

Şemalı anlatımla sizlere çok şık örgü şapka modelleri ve yapılışları hazırladık. Dantel şapka örneklerini plaj şapkası modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Örgü fötr şapka modelleri anlatımlı örnek şuan favorim. Lastikle birlikte örülmesi çok daha kullanışlı olmasına neden oluyor. Başınızı iyice sarıyor ve rüzgarda uçmuyor. Çocuklarınız için tığ işi örgü modellerinden çok şık şapkalar örebilirsiniz.  Tığ işi örgü yazlık şapka yapılışı güzel modeller arasında. Kızlarınız için  örebilirsiniz. Kendimizi unutmuyoruz örgü yazlık bere modeli yapılışını kendimiz için örüyoruz. Ve yine güzel bir modeli çocuklarınız için, kendiniz için uyarlayarak örebilirsiniz.

Tığ İşi Yazlık Şapka Yapımı

Önce modelin şemasını verelim. Ve şemadaki sembollerin ne anlama geldiğinden bahsedelim.

Yazlık Dantel Şapka Modelleri 3

Yazlık Dantel Şapka Modelleri 2

Yazlık Dantel Şapka Modelleri 4

Şemada noktalar zinciri temsil ediyor. Uzun çizgiler trabzanı temsil ediyor. Artılar ise sık iğneyi. Parantez şeklinde olanlar yine zinciri temsil ediyor. Rakamla gösterilen kısımlar kaç zincir çekmeniz gerektiğini gösteriyor. Şapkanın önce tepe kısmını örüyoruz. Daha sonra aşağı doğru inen kısmı ve en son kenar şemasını uygulayarak şapkayı bitiriyoruz. Ve ortaya çok güzel bir şapka çıkıyor. Yaza uygun iplerle örebilirsiniz. Cıvıl cıvıl renklerle örebilirsiniz.

Yazlık Dantel Şapka Modelleri 1

Yazlık Dantel Şapka Modelleri 5

Yazlık Dantel Şapka Modelleri 6

Yazlık Dantel Şapka Modelleri

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/2418659-plyazhnaya-azhurnaya-shlyapka-iz-lnyanyh-nitok-opisanie-protsessa-vyazaniya

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler