Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Yapraklı Battaniyenin Yapılışı

Üzerini incilerle süsleyeceğiniz çok güzel bir battaniye. Tek bir yaprak yaparak bir motifi örüyorsunuz. Ve aynı şekilde 3 parça daha örüp 1 kare motif yapıp yaprakları çiçeğe dönüştürüyorsunuz. Çok güzel. Ben ortadan başlanılarak bütün olarak örülüyor sanıyordum. Ama öyle değilmiş. Şişle yaprak motifi yapılışı tek parçadan oluşuyormuş ve dikilerek 4 parça yapılıyormuş. Battaniye bu şekilde ilerliyor. Videoda battaniyenin yapılışı detaylı olarak veriliyor. Battaniyede kullanılan yaprağı birçok modelde kullandık. Şal modellerinde, örgü bluz modellerinde , battaniye modellerinde kullandık. Şimdi şiş örgü motifli battaniye yapımı olarak yapıyoruz. İstediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Ve kenar birleştirmelerini farklı şekillerde de yapabilirsiniz.

Sizlere anlatımlı birçok bebek battaniyesi modeli yapılışı verdik. Tığ işi örgü modellerinden oluşan, şiş örgü modellerinden oluşan , firkete bebek battaniyesi yapılışı, motifli battaniye modelleri, kırkyama battaniye yapımı ve daha neler neler. Koltuk şalı , kırlent modelleri olarak örebileceğiniz en sevilen örneklerimizden Victoria bebek battaniyesi yapımı çok güzel bir örnek. Yapılışını sizlere videolu olarak vermiştik. Yine anlatımlı ve şemalı olarak verdiğimiz bir örnek sizlerden çok istek alınca video çektik. Tığ İşi Battaniye Modeli ve Yapımı Video Anlatımlı ekose desenli battaniye. Birçok takipçimiz tarafından keyifle örüldü. Yine çok seveceğiniz bir örnek.

4 Yapraklı Bebek Battaniyesi Yapılışı Türkçe Videolu

Çok güzel bir battaniye. İki şiş ile yapılıyor. Detaylar videoda. Hadi birlikte izleyerek örelim.

Resimler netten alıntıdır. Bize ait değildir. Videoda aynı şekilde bize ait değildir. Çekip bizimle paylaşan arkadaşa teşekkür ederiz.

Videolu, Yapraklı Battaniyenin Yapılışı 1

Videolu, Yapraklı Battaniyenin Yapılışı

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler