Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İğne Oyası Yazma Örnekleri Yapımı

Çok zarif , çok güzel bir iğne oyası modelleri yapılışı videosu hazırladık. İğne oyası öğrenmeye yeni başlayanlar bu modelde zorlanabilirler. Biraz daha usta işi bir model. Ağır bir örnek. Yeni başlayanlar da bir kumaş üzerinde deneyerek ilerletebilirler. Sizlere iğne oyası modellerini videolu olarak veriyoruz. Herkesin maalesef kursa gitme imkanı olmuyor. Zaman açısından , vakit bulamama açısından. Çocukları küçük olanlar , evde hobi çeşitleri ile ilgilenenler , iğne oyası öğrenmek istiyorum diyenler için videolu veriyoruz. Ve sizden iğne oyası örnekleri ve diğer tüm modellerimiz için çok olumlu tepkiler alıyoruz. Buda bizi çok mutlu ediyor. Yine güzel bir model hazırladık sizler için. Emek verip videoyu çeken arkadaşa teşekkür ederiz.

Bu güzel modeli iğne oyası yazma modelleri için uygulayabilirsiniz, iğne oyası küçük havlu kenarları modelleri için uygulayabilirsiniz şahane bir örnek. Yazmalarınız için iğne oyası ve kurdeleyi de birleştirerek çok şık kurdele oyası muska yapılışı modeli yapabilirsiniz. Kolay ve şık bir model.

En Son Çıkan İğne Oyası

Videoda sonsuzluk iğne oyası yapılışını ayrıntılı bir şekilde bulacaksınız. Renk renk sonsuzluklar yapabilirsiniz. Hediyelik fikirler için iğne oyası yazma modeli yapıp sevdiklerinize verebilirsiniz. Anneler günü hediyesi olarak güzel bir fikir. İşte yepyeni iğne oyası videosu.

İğne oyası kelebeğimizi yaptığımıza göre yazmaya ekleme zamanı. Aşağıdaki videoda ayrıntılı bir şekilde iğne oyası motifin yazmaya eklenişini görebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler