Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Kokulu Taş Pano Nasıl Yapılır?

Bu panoyu kokulu taştan hazırlayacağınız gibi mini ahşap objelerden de hazırlayabilirsiniz. Her ikisi ile yapmak mümkün. Kokulu taş nasıl yapılır sizlere daha önce detaylı bir şekilde anlattık. Aldığınız kalıplardan çok güzel kokulu taş modelleri yapıp , kokulu taş isimlik modelleri hazırlayabilirsiniz. Pano modelleri arayanlar için çok güzel bir model hazırladık. Yeni doğan doğum pano modelleri için çok güzel bir örnek. Sizde evde kendiniz pano modellerini bu video sayesinde kolayca yapabilirsiniz. Malzemeleri hobi marketlerde bulabilirsiniz. Kokulu taş ile yapmak istemeyenler ahşap objeler de kullanabilirler.

Ahşap malzemeler ile de çok güzel panolar hazırlayabilirsiniz. Kadife kumaşlar kullanabilirsiniz. Güller, taşlar ,boncuklar. Minyatür objeler kullanabilirsiniz demiştik. Bu objeler beşik olabilir. Sallanan sandalyeler olabilir. Hamaklar olabilir. Masalar, sandalyeler olabilir. Kütüphaneler de çok şık duracaktır yapacağınız panolarda. Bu panomuzda kokulu taş pano fonu kullanıyoruz. Bir beşik , abajur, koltuk, dolap, çerçeveler kullanıyoruz. Sizde hayal gücünüzü kullanarak çok şık pano modelleri hazırlayabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Satış olarak kullanabilirsiniz. Kendi çocuklarınız için, evleriniz için yapabilirsiniz. O kadar güzel ürünler yapabilirsiniz ki herkes size hayran kalır.

Ahşap Anı Panosu Nasıl Yapılır?

Kullanılan birçok malzemenin kokulu taş kalıpları mevcut. Ahşap malzemelerden yapabileceğiniz gibi kokulu taş malzemelerinden de yapabilirsiniz. Çok eğleneceksiniz bu çalışmayı yaparken. Adım adım nasıl yapıldığını videoda görebilirsiniz. İşte sizlere nasıl yapıldığını gösteren video.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler