Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kokulu Taş İsimlik Modeli Nasıl Yapılır?

Kokulu taş modelleri ile ilgilenenler için güzel bir video hazırladık. Kokulu taş isimlik nasıl yapılır. Gelen yorumları , soruları dikkate alarak bu videoyu hazırlamaya karar verdik. Yapılışı dikkat isteyen güzel bir hobi uğraşı. Ben başlamadan önce nette çok araştırma yaptım. Bu kadar detaylı bilgi maalesef yoktu. Kokulu taş yapımına dair çok az video vardı. Sonrasında kokulu taş yapılışı ile ilgili bir kursa gittim ve tüm bilgileri , nasıl yapıldığını öğrendim. Ve öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaştım.

Kokulu Taş İsimlik Yapılışı Video

Daha önce sizlerle paylaştığımız kokulu taş harf yapımı ve isimlik yapılışı ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. Detaylı bilgiler gerekli malzeme listesi orada mevcut.

Özel günleriniz için sipariş vermek istersiniz özelden mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz. Sipariş alıyorum. İşte sizlere çok anlamlı kokulu taş isimlik yapımı.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Kokulu Taş İsimlik Modeli Nasıl Yapılır?”
  1. Gülsüm KARAGÖZ dedi ki:

    Merhaba melek hanım kokulu taş yaparken baloncuk oluyo kuruduktan sonra baloncuklar belli oluyo bu baloncukları nasıl engelleyebilirim yardımcı okur musunuz

    1. Melek dedi ki:

      Yavaş ve dikkatli karıştırmaya çalışın. Hava kabarcıkları oluşmuş. Kalıba döktüğünüz zaman kalıbın kenar kısımlarından hafifçe vurarak geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler