Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kokulu Sabun Modelleri

Kokulu sabun modelleri, kokulu taş modellerine benzerlik göstermektedir. Aslında her ikisi de genellikle kalıp kullanılarak hazırlanmakta. Elinizde kalıplar varsa gayet güzel kokulu sabun veya kokulu taş elde edebilirsiniz.

Genel olarak baby shower, kına gecesi, nişan gibi organizasyonlarda hatıra hediyesi olarak kullanılıyor. Fakat siz bir tane de yaparak ev dekorasyonuna katkı sağlayabilirsiniz. Biblo olarak da kullanılabilecek sabun modelleri var. Hatta o kadar güzel sabun kalıpları var ki lavabolarda kullanmak bile olabilir. Sanırım birçok otelde de sabun kalıpları ile misafirleri özel sabunlarla karşılıyorlar. Her ne kadar süs amaçlı olsa da kullanım için de sunulabiliyor.

Umarım aşağı eklediğim resimli kokulu sabun modelleri sizlere güzel örnek oluşturur ve kokulu sabun yaparken sizi farklılıklara götürebilir. Aşağıda yanlış olmasın 100 kadar kokulu sabun örneği bulunmakta. Her birini özenle farklı farklı olsun diye seçtim. Dilerim hoşunuza gider ve işinize yarar.

Şöyle bir düşüncem var sizde yaptığınız kokulu sabun modellerini bizimle paylaşabilirsiniz. Bizde sitemizde yayınlarız, hem diğer arkadaşlara faydalı olur hem de size kokulu sabun sipariş vermek isteyen olabilir. Yani evden gelirinizi de edinebilirsiniz. Siz kısaca tanıtın ve biz de sitemizde yayınlayalım.

Kokulu Sabun Örnekleri, Çeşitleri

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Kokulu Sabun Modelleri”
  1. Fatma Handan akman dedi ki:

    Sabun kalıplarını nereden alabiliriz

    1. Melek dedi ki:

      Nette silikon kalıp olarak arayıp bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler