Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Daha Önce Hiç Görmediğiniz Şal Tarifi

Tığ işi örgü modellerinden şahane bir şal tarifi daha. Tığla daha önce hiç görmediğiniz şal tarifi hazırladık. Çeşitli iplerle öreceğiniz fıstıklı şallardan. Kısa örerek örgü boyunluk modelleri, baktüs şal modelleri olarak tasarlayabilirsiniz. Yazlık iplerle, pamuklu – merserize iplerle baharlık şal modelleri olarak örebilirsiniz. Alize iplerle çeyizlik şal modelleri olarak örebilirsiniz. Şal örneği o kadar güzel ki her iple muhteşem duracak. Örgü şal modelleri üzüm salkımı gibi kalp gibi duruyor. Oldukça güzel ve yeni bir model. Tığla daha önce hiç görmediğiniz şal tarifini bu kış kaç kez öreceksiniz kim bilir. Torunlara, evlatlara, satış olarak… Örgü örüp emeğinizi kazanca çevirdiyseniz bu modeli mutlaka örnekleriniz arasına eklemelisiniz.

Alize üçgen şal yapımı bence zincir üzerine kurularak çeyizlik yelek modellerine de çevrilebilir. Sizce nasıl olur. Güzel değil mi. Hatta bebek yelek modellerinde üst örgü roba modelini trabzanlarla ördükten sonra alt kısma az sonra paylaşacağımız örneği kurabilirsiniz. Bence çok hoş olur. Mesela daha önce 3 turda tamamladığımız harika bir şal vardı. Tarifine 3 turda göz alıcı şal nasıl örülürden ulaşabilirsiniz. Yine aynı örneği el örgü yelek modellerinde de kullanabilirsiniz. Eğer hazırsanız görenlerin hayran kalacağı şal tarifine geçelim.

Tığ İşi Şal Modelleri Açıklamalı

Yabancı örgü modellerinden yeni bir şal anlatımı hazırladık. Tığla daha önce hiç görmediğiniz şal tarifinden. Gri renklerle örülmüş halini göreceğiz. Krem rengi, pembe renkler, lilalar, sarılar… Alize iplerin o kadar çok çeşidi var ki beğendiğiniz renklerle şalları örebilirsiniz.

Tığla Daha Önce Hiç Görmediğiniz Şal Tarifi 1

Tığla Daha Önce Hiç Görmediğiniz Şal Tarifi

Alize ipler ve 2,5 mm tığla örülmüş muhteşem bir şal. Boyutlarını ise dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Eğer hazırsanız hemen şalın nasıl örüldüğünü izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler