Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Kenar Modelleri Şemalı

Havlu kenarı modelleri olarak, müslin bebek battaniyesi kenarı tığlamada, pazen bebek battaniyesi tığlamada, sofra bezi kenarı tığlamada, örgü bebek battaniyesi kenarına tığlamada kullanabilirsiniz. Birçok yerde kullanacağınız tığ işi kenar modelleri şemalı örnekler hazırladık. Beğendiğiniz modelleri örgülerinizde, peçete – kumaş kenarlarında kullanabilirsiniz. Kenar oyası modellerinin şemalarını okurken eğer aklınıza takılan bir konu olursa yorum kısmından bizlere ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz. Bildiğimiz tüm konularda elimizden geldiğince en kısa sürede yanıtlamaya çalışıyoruz. Sizden gelen olumlu mesajlar için olumlu yorumlar için çok teşekkür ederiz. Tığ işi kenar modelleri şemalı örneklere geçeceğiz. Beğendiğiniz örgü modellerini istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kenar oyası modellerinden tığ işi ponpon kenar yapılışı var. Çok güzel bir model. Özellikle battaniye kenarlarında harika duruyor. Tığ işi kenar süsleri çok beğeneceğiniz modellerden oluşuyor. Hadi gelin birlikte bu güzel şemaları inceleyelim.

Tığ İşi Kenar Modelleri

En güzel tığ işi kenar modelleri şemalı örnekleri bir araya topladık. Birçok kumaş kenarında örgü kenarında kullanacağınız örnekler var. Trabzanlarla, sık iğnelerle, zincirlerle yapılmış kolay modeller. Örgü modellerinde veya kumaş kenarlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hepsi kolay modeller. Pamuklu, yünlü, akrilik gibi birçok iple örebilirsiniz. Elinizde olan ipleri değerlendirmek içinde örebilirsiniz. Tığ işi örgüye yeni başladıysanız yine şemaları örebilirsiniz. Zor bir model yok. Bildiğimiz tekniklerden oluşan örnekler var. Tığ işi kenar modelleri şemalı olarak hazırladık. Ve yine şemalar örülüp bittiğinde modelin nasıl duracağını da resimlerde görüyoruz. Bu yüzden beğendiğimizi kolaylıkla örebiliriz.

Kaynak : https://www.homyak55.ru/publ/vyazanie_kryuchkom/kopilka_uzorov_kryuchkom/464-kayma-kryuchkom-obvyazka-kraya-izdeliya-podborka-1.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler