Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Boyunluk Örme

Çok güzel bir model daha hazırladık. Tığ işi boyunluk örme örneği. Kolay bir model. Saç örgülü çok şık duruyor. Örgüye yeni başlayanlar da çok rahat bir şekilde örebilirler. Boyunluk modellerinde en güzel, kolay ve gösterişli modelleri hazırlıyoruz. Geçtiğimiz günlerde parmakta zincir atkı nasıl yapılır sizlerle paylaşmıştık. Oldukça kolay bir model. Genç kızların çok seveceği modeller arasında. Boyunluk nasıl örülür açıklamalı bir şeklide videoda anlatılmakta. Eğer takıldığınız bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. Tığ işi boyunluk örgü modelleri için evde kalan ipleri kullanabilirsiniz. Hadi hemen yapılışına geçelim.

Tığ Boyunluk Yapımı

Artık iplerle örebilirsiniz. Her şeridi farklı renklerle örebilirsiniz. Batik ipler kullanabilirsiniz. Modelde 1 düz renk ve 1 batik ip kullanılmış. Alizenin ipleri ile örülmüş. Orta kalınlıkta bir iplik ve kalın bir tığla örülmüş. Zincir çekiyoruz ve üzerine arka ilmeklere batarak örüyoruz. Aralarda zincirlerle boşluklar bırakıyor ve saç örgülerini yapmaya başlıyoruz.

Tığ İşi Boyunluk Örme

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Sevdiklerinizin özel günlerinde de örüp hediye edebilirsiniz. El emeğin ile yapılan ve verilen hediyelerin manevi değeri daha büyük bence. Ölümsüz bir hediye. Özellikle örgü modelleri ve yapılışları. Bu güzel boyunluk hediyelik fikirler için çok güzel bir örnek.

Tığ İşi Boyunluk Örme 1

Tığ İşi Boyunluk Örme 2

Her renkle örebileceğiniz çok güzel bir örnek. Hem kolay hemde şık. Şeritlerin kalınlıklarını da isterseniz daha ince seçebilirsiniz. Tığ işi boyunluk örme örneğinin detaylarına hemen alttaki videodan ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler