Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İş Örgü Bluz Yapılışı

Tığ işi örgü bluz yapılışı hazırladık. Yaz için. Karantina günlerinde evde kaldığımız günlerde sıkılmamak için örgü, hobi ile vakit geçirebiliriz. Tabi bu günlerde insanlar biraz daha yoruluyor. Özellikle kadınlar. Mutfak, ev işleri yoğun oluyor. Tığ işi örgü bluz yapılışı bu günlerde severek öreceğiniz modellerden. Kolay bir model. TV karşısında, diğer işlerden arta kalan zamanda, dinlenmek için örülebilir. Örgü modelleri örmek için pandemi süreci, corona virüsten korunmak için evde kaldığımız süreçte örgü modellerini örebiliriz. Tığ işi bluz modelleri anlatımlı örnek örmek isteyeceğiniz modellerden olabilir. Yazlık tığ işi bluz yapımı motifli örgülerle şiş örgüleri, tığ işinden beğendiğiniz örnekleri kullanabilir şahane örgüler örebilir, tasarlayabilirsiniz. Tığ işi örgü bluz yapılışı için detaylara geçiyoruz.

Tığ İşi Dantel Bluz Yapılışı

Tığ işi örgü bluz yapılışı videoda detayları ile anlatılmakta. Çok hoş çok şık bir model. Rengi de çok güzel. Tığ işi deseni örgü hırka modellerinde, örgü yelek modellerinde, örgü şal modellerinde de kullanabilirsiniz. Orta kalınlıkta pamuklu ipler örülmüş bir model. 5 mm tığ kullanılarak örülmüş. Videoda anlatılan ölçüler S – M beden için uyumlu. Sizde zincir sayılarını ayarlayarak her yaşa göre örebilirsiniz.

Tığ İş Örgü Bluz Yapılışı

Tığ İş Örgü Bluz Yapılışı 1

Tığ İş Örgü Bluz Yapılışı 2

Tığ işi örgü bluz yapılışı bittiğinde çok güzel duruyor. Tıpkı yukarıdaki gibi. Sizde sevdiğiniz renklerle kendinize, genç kızlarınıza, küçük kızlarınıza örebilirsiniz. Sadece bluz olarak değil farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Kol kısmını uzatabilir kazak olarak kullanabilirsiniz. Önü 2 parça halinde örerek hırka, yelek yapabilirsiniz. İşte çok şık modelin yapılışını videodan izliyoruz. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.handworkdiy.com/patron-de-blusa-a-crochet-paso-a-paso/

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Tığ İş Örgü Bluz Yapılışı”
  1. Alba dedi ki:

    Bellos los tejidos que tienen, esa blusa a crochet hermosa. Gracias por ser tan generosa. Bendiciones

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler