Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ ile Kolay Kalp Yapımı

Örgü süsleme sanatında, bebek battaniyesi yapımında, anahtarlık yapımında, buzdolabı süsü yapımında ve daha birçok yerde kullanacağınız bir motif. Tığ ile kolay kalp yapımı aşamalarını sizlerle adım adım paylaşacağız. Battaniye olarak örmek isterseniz etrafına farklı renkte iple kare çerçeve örerseniz battaniye veya kırlent modellerinde kullanabilirsiniz. İki tane örüp uçlarını birleştirerek örgü kalp kitap ayracı yapımı olarak kullanabilirsiniz. Kalp örgü duvar süsü yapılışı olarak kullanabilirsiniz. İki tane örüp içine astar geçirip birde elyaf doldurursanız örgü iğnelik olarak kullanabilirsiniz. Yine iki parça örüp astarlayarak veya birbirine dikerek örgü kalp anahtarlık yapılışı olarak kullanabilirsiniz. Ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Tığ ile kolay kalp yapımını birçok yerde kullanabilirsiniz. Şimdi yapılışına geçelim.

Kalp Yapımı Nasıl Yapılır?

Tığ ile kolay kalp yapımı için şemalı anlatım ve fotoğraflarla yapılışını paylaştığımız güzel bir motif. Önce motifin şemasını göreceğiz. Daha sonra nasıl yapıldığını fotoğraflarla göreceğiz. Sihirli halka ile de başlayabilirsiniz motife 5 zincir çekip halka oluşturarak da. Şimdi şemayı görelim.

Tığ ile Kolay Kalp Yapımı 7

Şemada uzun çizgi trabzan, daire zincir, + ise sık iğne anlamına geliyor. Siyah nokta ilmek kaydırma. Şimdi fotoğraflarla nasıl yapıldığını inceleyelim.

Tığ ile Kolay Kalp Yapımı

Tığ ile Kolay Kalp Yapımı 1

Tığ ile Kolay Kalp Yapımı 2

Tığ ile Kolay Kalp Yapımı 3

Tığ ile Kolay Kalp Yapımı 4

Tığ ile Kolay Kalp Yapımı 5

Tığ ile Kolay Kalp Yapımı 6

Sıra geldi videolu olarak nasıl yapıldığını görmeye. Tığ ile kolay kalp yapımını birçok yerde kullanabilirsiniz. İyi seyirler.

Kaynak : https://ellej.org/en/granny-heart/

Benzer İçerikler
One thought on “Tığ ile Kolay Kalp Yapımı”
  1. STELLA dedi ki:

    MUY MUY LINDO LO HARE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler