Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Son Örgü Modelleri

Hanım dilendi bey beğendi motifinden harika bir örgü süveter modelleri. Son örgü modelleri olarak tarifini burada bulabilirsiniz. Hanım dilendi bey beğendi motifinin nasıl yapıldığından bahsetmeyeceğiz. Birçok kez bahsettik. Birçok örgümüzde kullandık. Şal modelleri, hırka modelleri, bebek battaniyeleri ördük. Önceki tariflerden detaylı bir şekilde motifin nasıl yapıldığını bulabilirsiniz. Burada sizlere fikir vermesi için örgülerinizde kullanmanız için süveter tarifinden bahsedeceğiz. Renk uyumu ile harika olmuş. Hanım dilendi bey beğendi motifinden neler örülür daha önce bahsetmiştik. Örgü elbise modelleri yapabilirsiniz mesela. Tunikler, kazaklar. Hanım dilendi bey beğendi kazak örneği her yaş için örülebilecek çok güzel bir örnek. Hanım dilendi bey beğendi hırka yapılışı da yine muhteşem modeller arasından. Bu modelden evde kalan iplerle kızıma örmeyi düşünüyorum. Örerken video çekip sizlerle paylaşacağım İnşallah. Gelelim aynı motiften örgü süveter yapılışına.

Kolay Süveter Modelleri Anlatımlı

Bildiğimiz ve birçok örgüde kullandığımız bir motiften örgü süveter örüyoruz. Son örgü modeli süveterden 2 parça örüp ön ve arka olarak omuz kısımlarından trabzanlarla birbirine tutturuyoruz. Alt kısma ise birkaç sıra trabzan örüp etek süveterin etek kısmını yapıyoruz. Modelin yine koltuk altında kalan kısımları da birbirine trabzanlarla tutturuyoruz. Modelde % 100 yünlü bir iplik kullanılmış. Siyah, krem, sarı tonlarında örülmüş bir model.

Son Örgü Modelleri

Çok güzel görünüyor değil mi. Renk uyumları, geçişleri harika olmuş. Daha ayrıntılı bilgiye kaynak kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler