Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Yapılan Ajurlu Örgü Örneği

Etol şal modellerinde, bebek battaniyesinde, kazaklarda, bebek örgülerinde, hırkalarda, yazlık örgü modellerinde ve daha birçok modelde kullanacağınız şahane bir model yapılışı hazırladık. Adımları takip ettiğinizde kolay şiş örgü modelleri anlatımlı örneklerden. Her renk ile muhteşem duracak bir model. Örgü bebek elbiseleri, bebekler için örgü etek modelleri yapabilirsiniz. Mesela bebekler için elbise örmek istediğinizde robadan başlayabilir üst kısımda düz bir örgü alt etek kısmında ise delikli örgü modelini kullanabilirsiniz. Şahane olur. Benzer bir modelle annem kızıma yazlık örgü hırka modeli örmüştü. Eğer sizde örmek isterseniz tarifine önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Az sonra paylaşacağımız şişle yapılan ajurlu örgü örneğini ve pamuklu iplerle çok güzel yazlık hırkalar örebilirsiniz. Örgü modellerinde sadece örnek anlatımı yada model paylaşımı çok yaptık. Dilimli örgülerden çok sevilen bir modelde mandalina dilimi örgü modeli. Bebek örgülerinde çok kullanılıyor. Ama siz kendinize yetişkinler içinde hırkalar örebilirsiniz. Hadi geçelim örneğimize.

Ajurlu Kolay Örgü Modeli Yapılışı

Karnabahar örgü modeli, denizde dalga örgü modeli gibi birçok ismi olan şahane bir örnek. Dilim dilim görüntü verilen hoş bir örnek. Modele 12 ve katları olarak ilmek atarak başlayabilirsiniz. Kullanacağımız ipe göre şiş tercihi yapıyoruz. Örneğe hemen başlıyoruz. Yani lastik yapmadan örgümüze başlıyoruz. Şişe ilmekleri atıp modeli kurarak ilerliyoruz. Artırmaları, kesmeleri olan çok beğeneceğiniz bir örnek.

Otomatik taslak 30

İşte model tıpkı yukarıdaki gibi duracak. Eğer şişle yapılan ajurlu örgü örneğinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen alttaki videoya geçebilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler