Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri

Tığ işi örgü modellerinden harika şemalı anlatımlı modeller hazırladık. Örgü amerikan servis, örgü bardak altlığı, örgü yakalık gibi modeller var. Beğendiklerinizi keyifle örebilirsiniz. Örgü modellerinden daha önce de birçok defa örgü amerikan servis, örgü yakalıklardan bahsetmiştik. Şimdi tüm modelleri içinde barındıran bir yazı hazırladık. Şemalı ajurlu örgü örneklerini sizde inceleyebilir ve beğendiğiniz şemaları uygulayabilirsiniz. Örgü yaka yapılışını her türlü kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz. Yaka modelleri örgü örnekleri için dantel iplerini, merserize iplerini veya beğendiğiniz ipleri modele göre ayarlayarak örebilirsiniz. Tığ işi örgülerde şema okumak şiş örgü modellerine göre daha kolay geliyor. Tığ işi örgülerde eğer şema yoksa sadece model varsa resme bakarak model çıkartabiliyorum. Tığ daha kolay geliyor. Daha çok tığ işi örgüyü kullanıyorum. Birazdan paylaşacağımız tığ işi teknikleri ile örülmüş güzel modelleri sizde şemadan takip edebilirsiniz. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa bizlerle paylaşabilirsiniz. Elimizden geldiğinde en kısa sürede yorumlara cevap vermeye çalışıyoruz. Çok fazla yorum geliyor ve tek tek hepsini cevaplıyoruz. Hadi şimdi birkaç modelin yapılışından oluşan modellerin anlatımına geçelim.

Tığ İşi Örgü Modelleri ve Yapılışları

Birkaç modelin yapılışından oluşan güzel bir içerik hazırladık. Şemalı ajurlu örgü örnekleri arasında bardak altlığı, tabak altlığı, örgü yaka tarifleri var. Örgü yaka tariflerini çocuklarınız içinde örebilirsiniz. Amerikan servisin zincir sayılarını ayarlayarak örgü runner modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz.

Şemalı ajurlu örgü örneklerinin önce şemalarını görelim.

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 11

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 7

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 8

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 1

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 2

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 5

Şemalırımız bu şekilde. Daireler zincir, uzun çizgiler trabzan, x ler sık iğne anlamına geliyor. Şimdi şemalarımızın örüldüğünde nasıl durduğuna bakalım.

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 14

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 15

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 3

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 4

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 6

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 12

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 13

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 10

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 9

Şemalı Ajurlu Örgü Örnekleri 16

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/1760

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler