Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Rengarenk Örgü Modelleri

Gökkuşağı renklerinde harika örgüler var. Güzel bir galeri. Artık ipleri değerlendirmek için fikirlerle dolu bir galeri. Hırkalar, çantalar, amigurumiler, organizerler, örgü aplikeler … Ne ararsanız var. Galeride bulunan bazı modellerin yapılışını sizlere daha önce anlatmaya çalışmıştık. Örgü süsleme motifleri yapılışından galeri içinde bulunan örgü ev yapımına ulaşabilirsiniz. Örgü çiçek modellerinin her çeşidini bulabilirsiniz. Örgü kalp motiflerine de örnekler bulabilirsiniz. Örgü baykuş motiflerinin en güzel örneklerini anlatımlı olarak önceki tarifler arasında bulabilirsiniz. Örgü çanta modellerinden gökkuşağı örgü çanta yapımı çok keyifli bir çanta. Rangarenk örgü modelleri ile bahar renklerinde, yaz renklerinde cıvıl cıvıl örgüler örebilirsiniz. İçinizi açacak birbirinden güzel modeller.  Daha fazla örgü modelleri ve yapılışları için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Örgü Modelleri

İçinizi açacak rengarenk örgü modelleri hazırladık sizler için. Bu modellerin yapılışı maalesef yok. Ama ayrı ayrı bazı modellerin yapılışından bahsetmiştik. Önceki yazılarımızdan bu tariflere ulaşıp örebilirsiniz. Galeri içinde bulunan renkler çok canlı. Pamuklu iplerle ve 2 – 3.5 mm tığlarla örülmüş modeller. İpinizin kalınlık ve inceliğine göre tığlarınızı seçip örgülerinizi örebilirsiniz.

Galeri içinde bulunan her model çok güzel. Bu modelleri tarifi ücretli olarak satılıyor. Maalesef yapılışı yok. Galeride bulunan örgü telefon çok güzel, örgü ağaca bayıldım. Düğmeli örgü çanta, amigurumi tilki, amigurumi köpek harika. Şimdi hep birlikte bu güzel modelleri inceleyelim.

Kaynak : https://babiki.ru/blog/raznoe-interesting/81406.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler