Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pratik Şort Etek Nasıl Dikilir?

Dikiş modelleri ve örnekleriyle devam ediyoruz. Sırada çok beğeneceğiniz çok pratik bir şekilde kesip severek kullanabiliriz. 120 x 120 kumaşla birçok kumaşla dikebileceğimiz projelerden. Pamuklu kumaşlar, keten kumaşlar, ince yazlık kumaşlar kullanabiliriz. Profesyonel dikiş gerektirmeyen az dikiş bilgisiyle yapacağımız fikirlerden oluşan birçok dikiş projesi hazırladık. Mesela eski gömlekten elbise yapımı hem eski gömlek değerlendirmesi yaptığımız hem de kendimize elbise diktiğimiz projelerden. Yeniden tasarlanmış giysiler için dantelleri kullanabiliriz. Farklı kumaşları birleştirerek yeni tasarımlar oluşturabiliriz. Kendimize yazlık kıyafetler, etekler, elbiseler de dikebiliriz. Mesela evde pareo plaj eteği nasıl dikilir paylaştığımız diğer modeller arasında. Kalıpsız şort etek dikimi için hangi aşamalardan geçeceğiz. Şort eteği nasıl dikeceğiz öğrenelim.

Pratik Şort Etek Dikimi

İnce yazlık kumaşlarla yaz için hazırladığımız tiril tiril, efil efil çok şık bir etek olacak. Hem şort hem de etek. Kadın şort etek dikimi çocuklarımızın boylarına uygun kumaşlarla da dikilebilir. Eminim onlarda çok sevecek. Yazın sıcak günlerinde serin tutacak. Kendi diktiğimiz kıyafetleri dikmek, onları giymek en güzel keyiflerden biri.

Pratik Şok Etek Nasıl Dikilir?

Kumaşı köşeden köşeye yerleştirdikten sonra videoda anlatıldığı gibi yerleştirip kesiyoruz. Daha sonra dikmeye başlıyoruz. Ortaya çok şık kloş şort etek çıkıyor. Hemen pratik şort etek nasıl dikilir izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler