Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Penye İple Örgü Askı Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında şahane bir tarif hazırladık. Örgü askı modelleri örüyoruz. Penye iple örgü askı yapılışı. Banyolarda, mutfaklarda kullanacağımız şahane bir model oluyor. Penye iple örgü askı yapılışı kalan parça penye ipleri değerlendirmek için çok hoş bir model. Örgü modellerinde havlu askısı olarak paylaştığımız farklı tarifler de var. Mesela örgü ev havlu askısı çok şık modellerden. Üstte örgü ev modeli, altta kullanacağımız havlunun olduğu bir örgü çalışması. En yeni mutfak havlusu örneklerinden kolay çalışmalardan. Penye iple farklı örgülerde yapabiliriz. Penye iplerle genelde örgü paspas modelleri, örgü çanta modelleri, örgü sepet modelleri örüyoruz. Farklı çalışmalar yapmak isterseniz anlatımlı örgü tutacak modellerini de deneyebilirsiniz. Bugünse bambaşka bir tarif hazırladık. Örmesi oldukça kolay. Penye iple örgü askı yapılışını için anlatıma geçiyoruz.

Penye İple Askı Nasıl Örülür?

Penye iple oldukça kolay ve oldukça kullanışlı bir modelin yapılışını hazırladık. Penye iple örgü askı yapılışı. Mutfakta veya banyolarda kullanacağımız kolay çalışmalardan. Örgü askı yapılışı için ilk olarak şemaya göz atalım.

Penye İple Örgü Askı Yapılışı 2

25 zincir çekip halka oluşturuyoruz. Üzerine 28 sık iğne yapıyoruz. Sonra V trabzanlarla tutma kısmına geliyoruz. 7 sıra şemada olduğu gibi V trabzanlar yapıyoruz. Bitiriyoruz. Bir düğme alıyoruz askı kısmının ilk başlangıcına düğme dikiyoruz. Askıyı tamamlıyoruz. Son olarak penye iple örgü askı yapılışının duruşuna göz atalım.

Penye İple Örgü Askı Yapılışı 1

Penye İple Örgü Askı Yapılışı

Kaynak : http://helenacc.blogspot.com/2014/02/porta-toalhas-em-trapilho.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler