Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Penye İp Örgü Tabure Kılıfı

Penye ip örgü modelleri ile birçok örgü ördük. Penye ip sepet modelleri, penye ip paspas modelleri, penye ip çanta modelleri gibi. Örgü amerikan servis örnekleri, örgü runner modelleri ördük. Bugün penye ip örgü tabure kılıfı örüyoruz. Kalan penye ipleri değrelendirmek için örgü tabure kılıfları örebilirsiniz. Daha önce paylaştığımız tabure kılıflarını da inceleyebilirsiniz. Tığ işi motiflerle tabure kılıfı örebilirsiniz. Tunus işi örgü modelleri ile tabure kılıfları örebilirsiniz. Tunus işi tabure kılıfı nasıl yapılır kirazlı çok hoş bir modeli paylaşmıştık ayrıntılı yapılışı ile birlikte. Tabure kılıfı yapılışı için renkli ipler, koton ipler de kullanabilirsiniz. Taburenin çapına göre, genişliğine göre boyutlarını belirleyebilir daha sonra tabura üzerine geçirebilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız penye ip örgü tabure kılıfı battaniye modellerinde kullandığımız bir motiften oluşuyor. Yuvarlak bir tabure için örülmüş. Siz kare tabureler, sandalyeler içinde örebilirsiniz. Örgü tabure kılıfı nasıl yapılır başlıyoruz.

Örgü Tabure Yapımı

Daha önce bebek battaniyesinde kullandığınız bir motifi penye iplerle örerek yuvarlak tabure kılıfı olarak örüyoruz. Elinizde olan taburelerin üzerine penye ip örgü tabure kılıfı örerek yenileyebilirsiniz. Kılıfın çapını taburenizin boyutlarına göre ayarlayarak örebilirsiniz. Tur sayılarını ve artırmaları ona göre belirleyebilirsiniz. Renk seçimlerinizi de tabureleri kullanacağınız alanların dekorasyonuna uyacak şekilde belirleyebilirsiniz. Pamuklu makromeler, kordon iplerle de örülebilir.

Penye İp Örgü Tabure Kılıfı 1

Penye İp Örgü Tabure Kılıfı 2

Taburemiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Ben çok beğendim. Sizde tabulerelerinize böyle kılıflar örebilirsiniz. Penye ip tabure kılıfı nasıl örülür izleyelim. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://www.missdiy.es/taburete-redondo-trapillo/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler