Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşi Tabure Kılıfı Nasıl Yapılır?

Sizlere tunus işi örgü modelleri ile güzel bir fikir önerisi daha hazırladık. Ev dekorasyonu için çok güzel bir örgü tabure kılıfı. Farklı desen ve ebatlarda tabure kılıfı yapılışı paylaşımlarımız olmuştu. Üzerini istediğiniz gibi süsleyeceğiniz şık bir tabure. Üzerine örgü aplike süsler ile süsleyebilirsiniz. Danteller , püsküller ile süsleyebilirsiniz. Örgü çiçek yapımı, örgü gül yapımı, örgü yaprak yapımı ile desen desen kılıflar yapabilirsiniz.

Tunus İşi Tabure Kılıfı Yapımı

Tunus işi nasıl yapılır daha önce detaylı olarak sizlerle paylaşmıştık. Bugün şimdi burada tekrardan paylaşmayacağım. Sizlere fikir olarak nasıl bir tabure kılıfı yapabilirsiniz ondan bahsetmek istiyorum. Üzerini kirazlarla süsledik. Çilekler yapabilirsiniz. İsterseniz etamin gül şablon örnekleri uygulayarak gül deseni işleyebilirsiniz. Nakış ipleri kullanabilirsiniz. Veya çok kalın olmayan örgü iplerinden işleyebilirsiniz.

Taburenizin boylarına uygun olarak zincir çekiyor ve yine tabure ebatlarında tunus işi örüyorsunuz. Daha sonra üzerini dilediğiniz gibi süslüyorsunuz. Bu kadar basit. İşte size güzel bir örnek.

Tunus İşi Tabure Kılıfı Nasıl Yapılır? 2

Tunus İşi Tabure Kılıfı Nasıl Yapılır? 1

Tunus İşi Tabure Kılıfı Nasıl Yapılır? 3

Tunus İşi Tabure Kılıfı Nasıl Yapılır?

Kaynak : http://www.craftkitchen.nl/blog/192/tunisch-gehaakt-krukhoesje-a-la-pipstudio

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler