Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Orkide Nasıl Bakılır?

Orkidenin kökleri çürüdü, orkide çiçek açmıyor, orkideyi nasıl bir ortamda yetiştirmeliyim, orkide sulama ne zaman yapılır gibi soruların cevabı olduğu güzel bir video hazırladık. Orkide nasıl bakılır tüm detayları ile anlatan harika bir video olmuş. Bundan sonra orkide bakımı daha kolay olacak. Videoda birçok sorunun cevabını bulacaksınız. Benim için çok faydalı bir video oldu. Anladım ki bendeki orkideler şimdi uykudalar. Serin bir yere alıp biraz orda bekleteceğim. Videoda orkide saksı ve toprak değişimi hakkında da bilgi edineceğiz. Ne zaman saksısını değiştirebiliriz videoda çok güzel anlatılmakta. Orkide çiçeğinin bakımı 10 soru ve cevap ile anlatılmakta. Evinizde orkideleriniz varsa mutlaka izlemeniz gereken bir video. Yine sizlere farklı renklerde, farklı şekillerde aranjman yapılmış orkide çeşitlerinden örnekler hazırladık. İnceleyebilir sizde evinizde bulunan orkidelerden güzel bir buket oluşturabilirsiniz. Orkide bakımı dışında farklı çiçeklerin bakımından da bahsetmiştik. Kaktüslerden, menekşelerden, inci tanesi çiçeği nasıl çoğaltılır gibi güzel çiçeklerin bakımlarına yer verdik. Şimdi orkide nasıl bakılır onu öğrenelim.

Orkide Bakımı Nasıl Olmalı

İzlediğim en güzel videolardan biri bence. Orkide nasıl bakılır 10 soruda özet geçilen bir video olmuş. Çok faydalandım kendi adıma söylemek istersem. Sizinde evinizde orkideleriniz varsa bakımı nasıl yapılır bilmiyorsanız, tereddütleriniz varsa bu videoyu mutlaka izlemelisiniz. Orkide nasıl bakılır geçmeden önce sizlere nette birkaç orkide çiçeklerinden oluşan modeller hazırladım. Önce onları birlikte inceleyelim.

Orkide çeşitlerini inceledik. Her biri o kadar güzel ki. Sadece saksıda değil evin duvarında bile bakabiliriz. Şimdi orkide nasıl bakılır onu izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler