Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Yaka Örnekleri

Hepsi muhteşemler. Birbirinden güzel örgü yaka modelleri. Hemen yapmak isteyeceksiniz. Tam 109 tane çok şık örgü yaka modelleri var galeride. Dantel yaka modelleri,  şiş örgü yaka modelleri. Ne ararsanız var. Sizlere fikir olması açısından paylaşım yapıyoruz. Görsellerden faydalanarak çok güzel kendinize özgü yaka modelleri yapabilirsiniz.

Daha önce sizlere tığ işi dantel yaka yapımından bahsetmiştik. Çok zarif bir modeldi . Ve çok kolaydı. Dileyen boncukla süsleyebilir. Yine gömleklerinizin yakasını kullanarak kendinize yaka süsleme yapımı yapabilirsiniz. Taşlarla, boncuklarla , dantel ve güpürlerle süsleyebilirsiniz. Aynı teknikleri kullanarak giysi süsleme modelleri yapabilirsiniz. Kıyafetlerinize yeni bir hayat vererek çok daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Örgü yaka modelleri yapılışı maalesef yok. Sizlere fikir vermesi açısından paylaşım yapıyoruz. Örgü yaka dikimini kazaklarınızın üstüne, gömleklerinizin üstünde kullanabilirsiniz. Sade olarak bir kolye aksesuar gibi de kullanabilirsiniz. Her modelde çok şık duruyor. Galeride hepsine örnek göreceksiniz. Beğendiğiniz şekli uygulayabilirsiniz. Dantel yaka örneklerini de aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Örgü Yaka Modelleri

Az öncede belirttiğimiz gibi 109 tane hazırlanmış çok şık yaka modelleri var. Beğendiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Renkli iplikler, klasik dantel ipi . Ne ile örmek isterseniz. Tamamen sizin zevklerinize ve tercihlerinize kalmış.

Kaynak: https://www.google.com.tr/imghp

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Örgü Yaka Örnekleri”
  1. Müjgan Çolaklar dedi ki:

    Modeller çok güzel,ancak örnek çikarilamiyor. Örnek çikarilabilecek detaylara kadar büyültülebilmesi mümkün olursa çok iyi olur. Teşekkür Ederim.

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Müjgan Hanım. Oradaki modelleri fikir amaçlıdır. Yapılışı maalesef yok. Yapılışı olan modele buradan ulaşabilirsiniz. https://mimuu.com/orgu-yaka-yapilisi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler