Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı

Örgü tunik nasıl örülür güzel bir model ile başlayalım. Çok zarif çok şık. Tığ işi örgü tunik modelleri anlatımlı şemalı anlatımlı bir örnek. Örgü tunik modelleri anlatımlı model için krem rengi ip kullanıyoruz. Sizde istediğiniz renklerle örebilirsiniz. Değişik anlatımlı tunik modelleri genç kızlarınızda çok şık duracak. Zincir sayıları ayarlayarak daha küçük çocuklar içinde örebilirsiniz. Tığ işi dantel elbise yapılışı daha uzun yaparak örgü elbise olarak da örebilirsiniz. Örgü tunik modelleri anlatımlı model yazlık pareo olarak da örüp kullanabilirsiniz. Çok şık bir örnek. Arka kısma boşluk bırakıp yani zinciri tam halka yapmadan düğme, fermuar dikebilirsiniz. Giymesi daha rahat olur. Hemen yapılışına geçelim. Detaylara görelim.

Örgü Tunik Yapılışı

Tığ işi örgü ile örülmüş en güzel örgülerden bir tanesi. Tiftik iple, angora iplerle örülmüş örgü tunik modelleri anlatımlı modeli örebilirsiniz. Merserize ipler, pamuklu iplerle örebilirsiniz. Birkaç ipi karıştırarak da örebilirsiniz. Şemalı anlatımlı olarak hazırladığımız bir model. Aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz.

Tuniğin uzunluğu 67 cm, göğüs 90 cm, kol 64 cm. Yakadan başlama örgü modellerinden. Kaşmir keçi yünü iplik, tiftik iplik ile örülmüş. 192 zincir ile başlanmış. Zincir ölçüleri örmek istediğiniz bedene ve ipin kalınlık inceliğine göre değişecektir. Örgü tunik modelleri anlatımlı örneğin işte şemaları.

Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı 2

Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı 6

Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı 5

Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı 4

Şemamızı inceledik. Şemada uzun çizgi trabzan, daireler zincir, x ler sık iğne anlamına geliyor. Badem modeli, ananas modeli ile örüyoruz tuniği. Daha önce birçok örgüde kullandık. Şimdi tunik bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım.

Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı 8

Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı 7

Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı 13

Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı 12

Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı 10

Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı 9

Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı 11

Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı 14

Kaynak : bianzhile

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler