Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı

Örgü kazak modellerinden yepyeni ve çok güzel bir örnek daha. Örgü kazak örnekleri anlatımlı modelimizin tarifi de şemalı anlatımlı modellerden. Kolay bir model. Zincir ve trabzanlardan oluşuyor. Rahatlıkla yapabilirsiniz. Yazlık örgü modellerinden olduğu için yazlık ipler kullanabilirsiniz. Merserize ipler ve pamuklu ipler bu model için ideal olacaktır. Örgü süveter modelleri olarak kışın da kullanabileceğiniz bir model. Pantolon, etek, elbise üzerine kullanabilirsiniz. Kazak örgü örnekleri için de dilediğiniz renkte örgü iplerini kullanabilirsiniz. Benzer bir modeli örgü kazak modelleri bayan örneğimizde anlatmıştık. Oradan da kazağın yapılışını inceleyebilirsiniz. Kazak örnekleri ve yapılışı için daha çok anlatımlı modelimiz var. O modelleri de inceleyebilir beğendiğiniz örnekleri örebilirsiniz. Şimdi yeni modelin tarifine geçelim.

El Örgü Kazak Örnekleri

Örgü kazak örnekleri anlatımlı model su yeşili renklerinde çok güzel bir model. Yandan bağlamalı bir kazak. İsterseniz bu kısımları dikişle birleştirebilirsiniz. Motif ile de ekleyebilirsiniz. Eminim o şekilde de çok güzel olacaktır. Ama küçük motifleri seçmek lazım. Bu model için zincir çekmeyi ve trabzanın nasıl yapıldığını bilmeniz yeterli. Kolay bir model. Şemalarda ki ölçülere göre örebilirsiniz. Veya kendinize göre her zaman ördüğünüz ölçülerde yapabilirsiniz.

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı 5

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı 11

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı 12

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı 9

Modelde kullanacağımız şemalar bu şekilde. Ön kısım V yakalı olarak yapılıyor. Modelde şema üzerinde hangi kısımlarda dönerek kesme yapacağınız belli oluyor. Şimdi örgü kazak örnekleri anlatımlı modelin bitince nasıl göründüğünü inceleyelim.

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı 7

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı 6

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı 1

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı 13

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı 4

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı 3

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı 2

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı 8

Örgü Kazak Örnekleri Anlatımlı 10

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/1034/zhifa

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler