Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Güller

Örgü güller, örgü çiçeklerle yapılmış harika bir model var sırada. Örgü duvar süsü modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Örgü aplike modellerinde sizlere birçok farklı örgü çiçek modellerinden bahsettik. Anlatımını paylaştığımız örgü güllerden ve örgü çiçeklerden harika tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bu modelleri dilerseniz farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde sizlere harika bir örgü kelebek modeli paylaşmıştık. Birazdan paylaşacağımız kasnak duvar süsü modellerine örgü kelebeği ekleyebilirsiniz. Tarifine üç boyutlu örgü kelebek yapımından ulaşabilirsiniz. Örgü görsellerinden daha birçok çiçek tarifimiz var. Yine tül üzerine danteller ekleyip boncukla süslediğimiz tarifler var. Hepsine önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Tığ işi ile ördüğümüz çiçekleri daha birçok yerde kullanabilirsiniz. Örgü yelek süslemelerinde, bebek battaniyesi süslemelerinde ve daha birçok yerde. Şimdi örgü güllerin tarifine geçelim.

Kasnak Duvar Süsü Nasıl Yapılır?

Örgü güllerden oluşan harika bir tasarım. 20 cm çapında bir kasnak, tül, renkli ipler, tığ ve iğne ipliğe ihtiyacımız olacak. Daha sonra sizlere aşağıda verdiğimiz şemalarla örgü çiçekleri, örgü gülleri örüp sevdiğimiz, beğendiğimiz tarzda tasarımlar yapmak. Hediyelik fikirler için da süper bir fikir.

Yaptığımız çalışmanın boyutları aşağıdaki gibi. Kasnak çapını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Örgü Güller 18

Şimdi de örgü çiçeklerimizi kasnağa hangi düzenlerde dikebilirsiniz onları inceleyelim. Bu modellere bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

Örgü Güller 10

Örgü Güller 2

Örgü Güller 3

Sıra geldi çiçeklerin şemasını incelemeye. Farklı modellerin eklemesini de yapabilirsiniz.

Örgü Güller 19

Örgü Güller 9

Örgü Güller 20

Örgü Güller 8

Örgü Güller 11

Şimdi tüm çiçekleri ördüğümüze göre kasnağa tülün üzerine dikebiliriz. Benim çok hoşuma giden bir çalışma oldu. Sizde severseniz böyle bir çalışmayı hemen yapabilirsiniz.

Örgü Güller 12

Örgü Güller 14

Örgü Güller 13

Örgü Güller 7

Örgü Güller 6

Örgü Güller 5

Örgü Güller 4

Örgü Güller 17

Örgü Güller 16

Örgü Güller 15

Örgü Güller 1

Örgü Güller

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8634

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler