Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Elbise Örnekleri

Sizlere harika bir model hazırladık. Üst kısmı dantel örneklerinden güzel bir motif alt kısmı zincirlerden oluşan güzel bir model. Ayrı ayrı olarak da örüp kullanabilirsiniz. Veya örgü elbise örneklerinde olduğu gibi bütün olarak kullanabilirsiniz. Çok güzel, çok hoş duran bir örgü elbise modelleri. Örgü elbise örneklerinden daha önce paylaştığımız siyah beyaz örgü elbise pantolon modeli de süper bir örnek. Her yaş grubu için örülebilir. Çiçekli örgü elbise de motifli olarak ördüğümüz dantel elbise modellerinden. Daha fazla örgü elbise örnekleri için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni modelin yapılış zamanı.

Tığ İşi Bayan Elbise Örnekleri

Tığ ile ördüğümüz süper bir örnek. Örgü elbise örneklerinin sizlere yapılışını şemalı ve resimli olarak hazırladık. Kahve krem rengi pamuklu dantel ipleri ile örülen bir model. Genç kızlarınız için örebilirsiniz. Kendiniz için örebilirsiniz. Sadece üst kısmını kullanarak örgü bluz modelleri olarak kullanabilirsiniz. Sadece alt kısmı örerek örgü etek modelleri olarak kullanabilirsiniz. Kol detayını ve etek detayını farklı örgülerinizle birleştirerek de yapabilirsiniz. Kol detayını ayrıca çok sevdim.

Şimdi örgü elbise örnkelerinde kullandığımız model için şemaları ve resimleri görelim. Kolay bir model. Biraz örgü biliyorsanız rahatlıkla yapabilirsiniz.

Çok güzel bir model. Kol için kartondan bir resimdeki gibi kasnak hazırlayıp örebilirsiniz.

Örgü Elbise Örnekleri 12

Örgü Elbise Örnekleri 13

Örgü Elbise Örnekleri 16

Örgü Elbise Örnekleri 14

Örgü Elbise Örnekleri 1

Örgü Elbise Örnekleri

Kaynak : https://www.liveinternet.ru/users/paisa/post321932850/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler