Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Ceket Modeli Hırka Yapımı

Büyüleyici ve feminen bir örgü ceket modeli. Örgü ve güzel bir bel vurgusu yapılmış çok güzel bir örgü hırka modeli. İnce merinos yünü iplikle örebilirsiniz. Geniş şal yaka ve oldukça uzun kol manşeti, çizgili kıvrımlı bel ve uzun kollu olarak uygulandı.

Bu modeli sizlere grafik ve videolu anlatımlı olarak sunmaya çalıştık. Yakınlarınız sizin üzerinizde gördüğünde bu ceket modelinin örgü olduğuna inanamayacak. Kendi ellerinizle ördüğünüzü söylediğinizde çok beğenecekler ve hemen kendileri de örmek isteyecekler veya sizden örmenizi isteyecekler. Bayan hırka modellerinde çığır açacak bir model. Özellikle yeni kuşak gençleri için trend olabilecek bir görünüme sahip. Beyaz ip kullanarak tüm zerafetinizi ortaya koyabilirsiniz.

Bayan hırka modelleri ya da ceket modelleri konusunda daha önceki paylaşımları da incelemelisiniz. Yine en az bunun kadar iddalı hırka modeli bulabileceksiniz. Özellikle dün paylaştığımız tiftik hırka modeli de bir hayli güzeldi. İnceleyerek onu da örebilirsiniz. İncelediğinizde yine onunda video anlatımlı hırka modeli olduğunu görebilirsiniz.

Bir diğer güzel hırka modelimizde halkalı tığ işi örgü hırka modeli, o da oldukça zarif ve güzel bir renk uyumu yakalandığında inanılmaz bir görünüme sahip olabilecek bir hırka modeli. Detaylı resimli anlatımlı modelimiz size örme noktasında oldukça faydalı olacaktır.

Sizlere elimizden geldiğince yardımcı olabilecek şekilde içeriklerimizi sunmaya çalışıyoruz. Yine de kafanıza takılan soruları sormaktan çekinmeyin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

En Güzel Örgü Ceket Modeli Hırka Örülüşü

Grafikler aşağıdaki gibidir. Elastik örgü modeli ile kemer üzerindeki desen ;

Örgü Ceket Modeli Yapılışı 5

Ve diğer satırların örgü grafiği

Örgü Ceket Modeli Yapılışı 6

Örgü Ceket Modeli Yapılışı 4

Ve bayan hırka modeli bittiğinde görünüşü.

Örgü Ceket Modeli Yapılışı

Örgü Ceket Modeli Yapılışı 1

Örgü Ceket Modeli Yapılışı 3

Örgü Ceket Modeli Yapılışı 2

 

 

 

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Örgü Ceket Modeli Hırka Yapımı”
  1. Anne-marie dedi ki:

    Bonjour,serait il possible d’avoir les explications de cette belle veste,merci

  2. Mirja Liehunen dedi ki:

    Hi,
    I would be really happy if I could get instructions for this knit: “Örgü Ceket Modeli Hırka Yapımı”. Especially those additions. The jacket apparently woven crosswise?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler