Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Minik Kalpler Lif Modeli Yapımı

Yepyeni harika bir lif daha. Minik kalpler lif modeli yapımı. Sevdi dolu bir model. Güzel bir annenin sevgi dolu kalbinden dökülen bir motif. Kalp desenli lif modellerini seviyorsanız şahane bir tasarım. Lif örneklerinin en güzel örneklerinden bir kesit. Kalpli lif örnekleri ve yapılışı. Renkler harika. Artık ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir proje. Lif nasıl yapılır videolu anlatımlı olarak modelleri yayınlamaya özen gösteriyoruz. Herkes tarafından anlaşılması ve kolaylıkla örülmesi için. Benim gibi ilk defa lif öreceklerin zorlanmaması için. Umarım örneklerimizi, desenlerimizi, anlatımlarımızı beğeniyorsunuzdur. Daha fazla anlatıma ulaşmak için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Minik Kalpler Lif Modeli Nasıl Yapılır?

Merhaba hanımlar bugün sizlerle yepyeni tasarım olan bir lif modelinin yapım aşamalarını paylaşacağız. Modelimiz örgü sever bir annenin dört kızı için birer kalp yaparak tasarladığı harika bir model. Lifimizde iki teknik bir arada kullanılarak örülüyor. Lif yapılışında kendini geliştirmek isteyenler için çok güzel dizayn edilmiş bir model. Yapımına gelecek olursak 8 zincir çekerek modelimize başlıyoruz. İlk sırada 10 tane fıstık araları 2 zincirle örmeye devam ediyoruz. İkinci sırada hem zincire hemde fıstık tepesine fıstık yaparak sayımızı 20 fıstığa çıkarıyoruz. Üçüncü sırada aynı yuvaya bir tane ikili fıstık ara tekli fıstıklar ise 5 tane olarak örüyoruz. Dört sıra bu şekilde ördükten sonra beşinci sırada kalp kurulumunu yapıp en son kalbimizin çevresini bir sıra farklı iple dönüyoruz. Ve puf çiçeklerimizi dikip modelimizi bitiriyoruz.

kadriyenin kalbi minik kalpler

kadriyenin kalbi minik kalpler 1

kadriyenin kalbi minik kalpler 2

kadriyenin kalbi minik kalpler 3

Minik kalpler lif modeli yapımı çok güzel bir desen. Ben mor ve sarı renkle yapılmış modele bayıldım. Harika olmuş. Sizde yaptığınız modelleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdi nasıl yapıldığını videolu olarak izleyelim. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler